Stylová láhev nejen na cestování, kdy nechcete produkovat velké množství odpadu z pořizování balených vod. Dokáže uchovat nápoj po dlouhou dobu v optimální teplotě (studený nebo horký). Je vyrobena z kvalitní potravinářské oceli nepřejímající pachy pro trvanlivost a snadnou údržbu. Její součástí je filtr, s jehož pomocí můžete z láhve pohotově vytvořit plnohodnotný systém pro úpravu vody - při odběru z vodovodní sítě v místech, kde není zaručena zdravotní nezávadnost vody. Filtr je založen na revoluční nanotechnologii, která k odstranění kontaminantů využívá kombinaci mechanického zachycení a elektrokinetické absorbce.

  • vakuová konstrukce z potravinářské oceli
  • odolný a zdravotně nezávadný materiál (BPA-free)
  • šroubovací úzávěr s brčkem 360 Straw Lid
  • součástí balení je filtr pro úpravu vody Everyday
  • nanotechnologie - pomůže zachytit 99,99 % kontaminantů (bakterie, viry, prvoky, pevné částice, těžké kovy a některé chemikálie)
  • filtruje až 1071 ml/min
  • životnost filtru cca 150 litrů - tj. kolem 2,32 Kč/1 litr

Parametry 360 - V7 Enduro Black

Značka: Mizu
Technologie: BPA, BPS free, Nano filtrace
Materiál: Nerezová ocel
Hmotnost (g): 291
Rozměry (cm): 22x7,6
Objem (l): 0.65
Produktové číslo:00078902
EAN:813551025251

Z našeho blogu

Hodnocení zákazníků

Řadit hodnocení od: Nejnovější Podle počtu hvězdiček

Produkt ještě nikdo nehodnotil.

Přidejte vaše hodnocení

Produkty mohou hodnotit pouze přihlášení uživatelé, prosím přihlaste se.

Nejčastější dotazy

K tomuto produktu zatím nikdo dotaz nepřidal, buďte první!

Zeptejte se

Na Váš dotaz odpovíme v co nejkratší době, obvykle do následujícího pracovního dne. Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.

Mizu

Americká značka MIZU (japonsky „voda“) byla založena špičkovým snowboardistou Jussi Oksanenem v roce 2008. Během filmování na Aljašce byl překvapen množstvím plastových lahví, které se nakupily v jejich karavanu – a rozhodl se vyvinout láhev na opakované použití, stylovou, kvalitní a nesmrtelnou. Není mnoho značek, které kladou prospěch životního prostředí nad svůj zisk – MIZU je jedna z nich.

Zobrazit více o značce