Stylová láhev nejen na cestování, kdy nechcete produkovat velké množství odpadu z pořizování balených vod. Dokáže uchovat nápoj po dlouhou dobu v optimální teplotě (studený nebo horký). Je vyrobena z kvalitní potravinářské oceli nepřejímající pachy pro trvanlivost a snadnou údržbu. Její součástí je filtr, s jehož pomocí můžete z láhve pohotově vytvořit plnohodnotný systém pro úpravu vody - při odběru z vodovodní sítě v místech, kde není zaručena zdravotní nezávadnost vody. Filtr je založen na revoluční nanotechnologii, která k odstranění kontaminantů využívá kombinaci mechanického zachycení a elektrokinetické absorbce.

  • vakuová konstrukce z potravinářské oceli
  • odolný a zdravotně nezávadný materiál (BPA-free)
  • šroubovací uzávěr s brčkem (360 Straw Lid)
  • snadná údržba
  • součástí balení je filtr pro úpravu vody Everyday.
  • nanotechnologie - pomůže zachytit 99,99% kontaminantů (bakterie, viry, prvoky, pevné částice, těžké kovy a některé chemikálie)
  • filtruje až 1071 ml/min
  • životnost filtru cca. 150 litrů - tj. cca 2,32 Kč/1 litr.
  • možnost výměny filtru - lze dokoupit Adventure filtr pro úpravu vody ze silně znečištěných zdrojů

Materiál

Kvalitní potravinářská nerezová ocel 18/8 nepřejímající pachy a dvouplášťová konstrukce udrží váš oblíbený nápoj v ideální teplotě (horký či studený) a vždy svěží.

MateriálMateriál

BPA free víčko s brčkem a filtrem vody every day

Vrchní víčko z odolného a zdravotně nezávadného (BPA-free) plastu disponuje brčkem pro snadné pití a vodním nanofiltrem (360 Everyday filtr). Ten dokáže kombinací mechanického zachycení a elektrokinetické absorbce eliminovat 99,99 % kontaminantů, které by vás mohly nemile potrápit při odběru vody z vodovodní sítě v oblastech, kde není zaručena její nezávadnost. Případným dokoupením 360 Adventure filtru pak můžete z láhve vytvořit i filtrační systém pro odběr vody ze silně znečištěných zdrojů (outdoorové použití).

BPA free víčko s brčkem a filtrem vody every dayBPA free víčko s brčkem a filtrem vody every day

Víčko V-lid

Láhev je plně kompatibilní s nerezovým uzávěrem V-lid, který dokáže zcela eliminovat tepelné úniky skrze standardní plastové víčko. Jeho dokoupením tak můžete z termoláhve vytvořit plnohodnotnou termosku.

Víčko V-lidVíčko V-lid

Parametry 360 V7E Enduro White

Materiál:
Hmotnost balení (g): 314
Objem (ml): 0.63
Značka: Mizu
Materiál: Nerezová ocel
Objem (l): 0.63
Uzávěr: Šroubovací , Náustek
Uzávěr průměr (cm): 7,5
Rozměry (cm): 22x7,6
Hmotnost (g): 314
Produktové číslo:00078903
EAN:813551025268

Hodnocení zákazníků

Řadit hodnocení od: Nejnovější Podle počtu hvězdiček

Produkt ještě nikdo nehodnotil.

Přidejte vaše hodnocení

Produkty mohou hodnotit pouze přihlášení uživatelé, prosím přihlaste se.

Nejčastější dotazy

K tomuto produktu zatím nikdo dotaz nepřidal, buďte první!

Zeptejte se

Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.

Mizu

Americká značka MIZU (japonsky „voda“) byla založena špičkovým snowboardistou Jussi Oksanenem v roce 2008. Během filmování na Aljašce byl překvapen množstvím plastových lahví, které se nakupily v jejich karavanu – a rozhodl se vyvinout láhev na opakované použití, stylovou, kvalitní a nesmrtelnou. Není mnoho značek, které kladou prospěch životního prostředí nad svůj zisk – MIZU je jedna z nich.

Zobrazit více o značce