Jak na skialpy a freeride? Přečtěte si ONLINE!

Zpět na přehled aktualit
 


Milujete adrenalinové zimní sporty stejně jako my? Skialpinismus, Freeride nebo Skitouring? Přesně pro vás máme skvělou příručku plnou praktických tipů na správné vybavení, informací jak se připravit na túru, bivakování nebo třeba jak pomoci při pádu laviny apod. Představujeme vám...


Speciál časopisu INFO@HUDY Skialp / Freeride / Sněžnice

Časopis INFO@HUDY Speciál Skialp Říká se, že lyžování je největší lidská vášeň... kolektiv autorů tohoto nového přepracovaného vydání speciálu časopisu INFO@HUDY vám chce pomoci se co nejvíce dozvědět v ucelené formě o pohybu mimo sjezdovky a tratě buď na širokých prknech, skialpových lyžích nebo prostě na sněžnicích.


Těšit se můžete na:
  • tipy na vybavení
  • laviny
  • příprava na túru
  • orientace v terénu
  • bivakování či zdravověda a další.


Časopis online a ke stažení v pdf  a k dostání zdarma v našich HUDY prodejnách. HUDY INFO III si můžete také objednat na adrese info@hudy.cz  a nechat poslat poštou nebo na tel. čísle +420 412 589 961.

 

Krásu zasněžených hor užívejte plnými doušky na lyžích ve volném terénu, na skialpech nebo sněžnicíchK tomu, aby byly vaše výlety do zasněžených hor co nejbezpečnější, vám může pomoci tato publikace. Právě takový je cíl kolektivu autorů.

 

Skialp Freeride Sněžnice


Inspirativní čtení, silné zážitky a šťastné návraty vám přeje HUDYsport