HUDY – prémiové zážitky a vybavení, na které se můžete spolehnout

  • Doprava zdarma při nákupu nad 500 Kč
  • Všechno zboží máme skladem a odesíláme ho ihned k vám
  • Snadná rezervace a vyzkoušení zboží na našich prodejnách
  • 30 dní na vrácení zboží bez udání důvodů

Nastavitelný spojovací prostředek

Catch Fix značky Rock Empire slouží pro lanové systémy bezpečného a pohodlného umístění na pracovišti. Různé délky integrovaného lana zajišťují vysokou variabilitu použití. Polohovací zařízení CATCH je na lanyardu zafixováno a zajištěno pomocí zapuštěného šroubu. Bez pomoci nářadí nelze CATCH z lanyardu demontovat, čímž je zajištěna ochrana proti špatnému založení.

Díky šroubovému spoji bočnic CATCH je, v případě opotřebení lana, možná výměna lanyardu pověřenou osobou. Integrovaný systém aretace umožňuje fixaci zachycovače v požadované poloze. Vnitřní ocelový brzdný mechanismus zajišťuje špičkovou účinnost, vysokou odolnost jeho klíčových součástí a tedy velmi dlouhou životnost výrobku.

co oceníte na smyčce Catch Fix :

  • vysoká variabilita
  • jednoduchá a bezpečná instalace
  • ocelový brzdný mechanismus pro vyšší životnost zařízení
  • každý produkt má vlastní identifikační číslo v rámci výrobní zakázky. Ideální pro evidenci a kontrolu u kovových výrobků při pravidelných revizních kontrolách

Parametry Catch Fix - 200 cm

Materiál popruhu: Nylon
Hmotnost (g/m): 513
Rozsah délek: 200, 350, 500 cm
Záruka: 24 měsíců
Značka: Rock Empire
Produktové číslo: 04015169
EAN: 8595570194775

Hodnocení zákazníků Hodnocení tohoto produktu je prováděno pouze registrovanými a přihlášenými uživateli na základě zakoupení produktu v našem e-shopu nebo v kamenné prodejně.

Nejčastější dotazy

K tomuto produktu zatím nikdo dotaz nepřidal, buďte první!

Na váš dotaz odpovíme v co nejkratší době, obvykle do následujícího pracovního dne.

Zeptejte se

Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.

Historie české firmy vyrábějící outdoorové vybavení se datuje k roku 1990. Po dlouhém období všeobecného nedostatku vznikla vlivem otevření nových obchodních příležitostí po Sametové revoluci první výroba sportovního vybavení poháněná nadšením několika horolezců.

Všechny produkty značky Rock Empire