E9

E9

Vyberte si kategorii produktů značky

Ženy

Společnost E9 si vždy zakládala na původu svých produktů, celý výrobní proces proto probíhá v Itálii, zemi vytříbeného stylu. Lidé z E9 vnímají označení „made in Italy“ jako výběr nejlepších materiálů spojený s italskou nápaditostí a neutuchající touhou posouvat se vpřed. Jedině tak vlastně mohou nabídnout opravdu výjimečné kousky lezeckého oblečení a doplňků.

Historie značky E9

Zrozeno ze sna

Na počátku příběhu společnosti E9 stál člověk, výborný lezec a bývalý světový šampion v boulderingu Mauro Calibani.

Zrozeno ze sna

Meschia

Když v roce 1997 chytil bouldering s příchodem nové generace druhý dech a rozvinul se v početné hnutí, objevil Mauro oblast Meschia. Těžko mohl tušit, že se ze skal uprostřed fascinujícího lesa někde v Itálii stane Mekka evropských fanoušků lezení. E9 je umění, tvůrčí styl, který vznikl přesně v okamžiku tohoto boulderingového znovuzrození.

Meschia

Kreativita a styl

Značka E9 se zrodila roku 1998 ze snů chlapce, který se ztratil sám v sobě a v hlubokých lesích Meschia. Rostla tak, jak rostl on sám, naplňován kreativní energií a inspirován krásnými tvary pískovcových skal, kterých se každý den dotýkal.

Kreativita a styl

Vyrobeno v Itálii

Společnost E9 si vždy zakládala na původu svých produktů, celý výrobní proces proto probíhá v Itálii, zemi vytříbeného stylu. Lidé z E9 vnímají označení „made in Italy“ jako výběr nejlepších materiálů spojený s italskou nápaditostí a neutuchající touhou posouvat se vpřed. Jedině tak vlastně mohou nabídnout opravdu výjimečné kousky lezeckého oblečení a doplňků.

Vyrobeno v Itálii

Chráníme planetu

Už od svého založení vyrábí lezecká značka E9 své produkty v provincii Ascoli Piceno, a to v okruhu několika málo kilometrů od svého sídla. Koncept minimální vzdálenosti mezi jednotlivými provozy (Zero KM) snižuje míru znečištění zplodinami výfukových plynů při přepravě zboží. E9 tak přispívá ke zlepšení životních podmínek v regionu a zachování naší planety.

Chráníme planetu