Nová verze nejoblíbenějšího modelu značky Petzl. Univerzální přilba s nízkým profilem, která je lehká, pohodlná, odolná, dobře odvětraná a snadno se nastavuje. Má nový systém nastavování velikosti hlavového pásku, otočné kolečko bylo nahrazeno osvědčeným posuvným systémem se dvěma tlačítky a páskem s drážkami. Snadné nastavení velikosti, i když je přilba na hlavě. Další novinkou jsou uzávěry ventilačních otvorů, které lze ovládat z vnější strany, aniž by bylo nutné přilbu sundávat z hlavy a je opatřena klipy pro čelovku. Díky použité kombinaci skořepiny z ABS a polystyrenové výstelky je vhodná např. pro skalní lezení, alpinismus, lezení v ledu, via ferrata, canyoning, speleologie.

  • lehká, pohodlná, odolná
  • odvětrávací otvory
  • nový systém nastavování velikosti
  • klipy pro čelovku

Parametry Elios (A42B) - 53-61 cm

Hmotnost balení (g): 330
Značka: Petzl
Materiál: ABS, polystyrén, polyester
Ventilační otvory: 8
Atest: EN 1078
Rozsah velikostí: 1, 2
Hmotnost (g): 330
Produktové číslo:00053915
EAN:3342540103276

Hodnocení zákazníků

Řadit hodnocení od: Nejnovější Podle počtu hvězdiček

Produkt ještě nikdo nehodnotil.

Přidejte vaše hodnocení

Produkty mohou hodnotit pouze přihlášení uživatelé, prosím přihlaste se.

Nejčastější dotazy

K tomuto produktu zatím nikdo dotaz nepřidal, buďte první!

Zeptejte se

Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.

Petzl

Rodinný podnik u jehož zrodu stál Fernard Petzl zapálený dobyvatel jeskyní. Ten začal s výrobou kladek, lanových svorek a provazových žebříků pro jeskyňáře. V roce 1975 založil syn Paul společnost Petzl za vydatného přispění své manželky Kathrine. Bezpečnost, bezpečnost a zase bezpečnost. 

Zobrazit více o značce