Lyžařské boty od firmy Scarpa jsou díky zeštíhlení skeletu lehčí, výborně kopírují anatomii chodidla a poskytují přesnější přenos síly na lyži. Potřebnou tuhost pro sjezd a kontrolu torze zaručuje zpevnění komínu a CARBON CORE EVO, což je karbonový díl umístěný uvnitř skeletu. Výrazně posílena pohyblivost komínu také umocňuje komfort chůze. Mechanismus TRONIC NO-HAND automaticky uzamkne komín pro sjezd při zapnutí do TLT vázání. Při uvolnění paty z vázání se komín uvolní pro chůzi.

 

Bota nabízí jednoduchou a přitom efektní fixaci nohy v botě pomocí 3 systémů: BOA, přezka a stahovací pásek. Boty jsou kompatibilní s TLT vázáním a díky Quick Step TLT systému v přední části je nastupování a vystupování z vázání mnohem snazší i v hlubokém sněhu. Quick Step TLT systém firma SCARPA používá v rámci oficiální licence od firmy Dynafit.

  • bota F1 EVO je bezdotyková
  • utomatická aretace ski/walk mechanismu
  • rychlé obouvání a stahování boty
  • maximálně přirozený krok
  • Quick Step TLT system

Parametry F1 Evo Men - 28 cm

Hmotnost/pár (g): 2200
Značka: Scarpa
Materiál skeletu: Primary HP Polyamidde/Pebax®
Podrážka: SCARPA® /Vibram® UFO EVO
Materiál botičky: termo botička Intuition®
Rozsah velikostí: 21,5-31 v Mondo

Hodnocení zákazníků

Řadit hodnocení od: Nejnovější Podle počtu hvězdiček

Produkt ještě nikdo nehodnotil.

Přidejte vaše hodnocení

Produkty mohou hodnotit pouze přihlášení uživatelé, prosím přihlaste se.

Nejčastější dotazy

K tomuto produktu zatím nikdo dotaz nepřidal, buďte první!

Zeptejte se

Scarpa

Inovace a tradice, dva prvky silně zakořeněné ve značce SCARPA®, která zůstává firmou rodiny Parisotto v severoitalském Asolu. Firma se věnuje výrobě obuvi od roku 1938 a ohlédnutí za její historií dokazuje obrovský inovační potenciál a stálý důraz na vysokou kvalitu ve všech ohledech. SCARPA® je inspirací pro řadu dalších výrobců, ale originál je originál.

Zobrazit více o značce