Obsah stránky byl přesunut na nový HUDY blog, kde najdete vše co vás zajímá o outdooru.

Seznamovací lekce paraglidingu

 

Zajímá vás jak začít bezpečně létat? Nejlepší způsob je svěřit se do rukou lidem, kteří o létání a učení létat vědí mnoho a mohou vás bezpečně provést základní abecedou paraglidingu a pomohou Vám splnit vaše sny o létání.

 Lekce Paraglidingu

Tandemový let

Rádi by jste vyzkoušeli jak snadné může být letět vlastní silou z kopce dolů? To vám umožní 5-ti hodinová seznamovací lekce paraglidingu, instruktor vám předá důležité teoretické znalosti, představí vám paraglidingové vybavení a předvede vám způsob ovládání paraglidingového křídla. Následně se ihned začnete učit starty pobíháním po mírném svahu. Křídlo se naučíte ustavit s nohama na zemi do letové pozice nad hlavou a vyzkoušíte si jak je snadné ho řídit. Pak už stačí pár rychlejší kroků z mírného svahu dolů... a poprvé vzlétnete vlastními silami do vzduchu. Nevyhovující počasí pro výuku je déšť, silný nebo nárazovitý vítr.Výuka probíhá dle výcvikové osnovy za soustavného dozoru akreditovaných instruktorů, na terénech určených pro výcvik začátečníků. Jedná se o sportovně strávený den plný smíchu a nových dojmů. Pokud propadnete kouzlu paraglidingu, je možné volně navázat kurzem, který končí získáním pilotní licence.


Podmínky

Kurz je určen pro dospělé a mladistvé od 15 let věku, a není limitován horní věkovou hranicí. Mladiství od 15 do 18 let se mohou zúčastnit pouze za doprovodu rodičů, nebo s jejich písemným souhlasem. Kurz je sportovního charakteru, proto není vhodný pro osoby se zdravotními problémy.
Poukaz platí pro jednu osobu, může se však najednou účasnit skupina až 8 zájemců pod heslem vychutnej si to s kamarády, vše je atraktivní i pro diváky, kteří jsou po celou dobu v přímém kontaktu s  pilotním žákem, mohou ho povzbuzovat, občerstvovat a samozřejmě vše dokumentovat.

 

Podrobné informace o nabídce lekcí paraglidingu spolu s přihláškami naleznete na stránkách České školy létání a Základní Školy Létání

 

Těšíme se na vaši návštěvu...

 


 

 

Čtěte dále...

Tandemové seznamovací lety

Představení paraglidingu

 

text: Mirek Volný

Přihlaste se k odběru newsletteru Neuniknou Vám nejlepší novinky a akce

Přidání se nezdařilo
Zpracování
Na zadanou emailovou adresu byl zaslán email, kde přidání potvrdíte

Zásady ochrany osobních údajů
Přečtěte si prosím Zásady ochrany osobních údajů na stránce pro ochranu osobních údajů