NATURAL TRAINING COLLECTION

Příroda vždy nabízí své vlastní řešení. Tato myšlenka tvoří základní kámen, na kterém společnost novozélandská společnost Icebreaker staví své úsilí nabídnout lidem plně funkční alternativu k syntetickým materiálům.
 

Stvořeno k pohybu

Přesně to také stojí za vznikem nové řady oblečení Natural Training Collection určeného pro aktivní pohyb, ať už běh po horských stezkách, nebo trénink v městských parcích. Navržena byla tak, aby nabídla maximální komfort bez ohledu na to, jak moc si zrovna dáte do těla.

Zároveň představuje pomyslnou cestu vedoucí od nadměrného užívání umělých vláken tolik zatěžujících životní prostředí k přírodním materiálům, které se jim svými vlastnostmi bez problémů vyrovnají. A nejen to, v mnohém je dokonce i výrazně předčí. Jedná se tak o perfektní volbu pro všechny, kdo si nedovedou představit den sportu, a přitom přemýšlí nad tím, jak snížit dopad lidské činnosti na matičku Zemi.

TECHNOLOGIE

CORESPUN

Technologie CORESPUN využívá pro zvýšení odolnosti a životnosti materiálu oplétání odolného nylonového jádra jemným vláknem z merino vlny.

AMPLIFY TANK MEN
AMPLIFY SS LOW CREWE WOMEN
AMPLIFY SS LOW CREWE WOMEN
TECH LITE SS LOW CREWE PANAX WOMEN
AMPLIFY RACERBACK TANK WOMEN

COOL-LITE™

Unikátní materiál COOL-LITE™ kombinuje merino vlnu a TENCEL®. Vlákno vyrobené z eukalyptu pomáhá odvádět teplo a vlhkost od pokožky a zároveň umocňuje vynikající prodyšnost tkaniny. Ta z ekologického hlediska navíc představuje nejlépe udržitelný přírodní materiál pro výrobu oděvů.

RUSH VEST FOLDS WOMEN
IMPULSE RUNNING SHORTS MEN
IMPULSE RUNNING SHORTS WOMEN
KINETICA SS CREWE WOMEN
KINETICA SS CREWE MEN
IMPULSE TRAINING SHORTS MEN

BODYFITZONE™

Oblečení BodyfitZONE™ představuje perfektní alternativu k výrobkům ze syntetických materiálů. Výborně sedí a nijak neomezuje v pohybu, za což vděčí vychytanému střihu a malému podílu pružných vláken LYCRA®. Každý kus sestává z panelů o různých vlastnostech rozmístěných tak, aby zadržovaly nebo naopak odváděly teplo tam, kde je to nejvíce potřeba. Právě to činí z BodyfitZONE™ skvělou volbu pro náročné aktivity, u kterých se člověk pořádně zahřeje a zapotí.

ZONE SS CREWE MEN 
ZONE LS CREWE MEN

Letní kolekce Icebreaker: 

s ohledem k přírodě:

logo

Když 24 letý Jeremy Moon založil Icebreaker, chtěl do světa outdoorových dobrodružstvích přivést oblečení méně závislé na petrochemických vláknech. Oblečení, které by slibovalo udržitelnou budoucnost pro nás i pro naši planetu. Ovšem této době, době prvopočátků Icebreaker, syntetická vlákna vládla světu a přesvědčit zákazníky o výhodách přírodních materiálů znamenalo dlouhou a zdaleka ne lehkou cestu.

Více o značce