Mirazyme™

Prací a čistící prostředky McNett

290 Kč

Registrujte se a ušetřete
21 Kč (7 %)

Jedná se o enzymatický odstraňovač pachů obsahující 10 vybraných mikrobiálních kultur, které se ve vodním prostředí živí organickými nečistotami, které po vyschnutí vody zahynou a jsou jednoduše vymáchatelné.

  • přípravek neobsahuje detergenty ani parfémy
  • nealergický
  • balení obsahující 250 ml koncentrovaného vodního roztoku je určeno na připravu 1200 l aktivního roztoku (ředění 1:5000)

Parametry Mirazyme™

Značka: McNett
Objem (l): 250
Jednotková cena 116 Kč / 100ml

Hodnocení zákazníků

Řadit hodnocení od: Nejnovější Podle počtu hvězdiček

Produkt ještě nikdo nehodnotil.

Přidejte vaše hodnocení

Produkty mohou hodnotit pouze přihlášení uživatelé, prosím přihlaste se.

Nejčastější dotazy

David Lovecký,

Dobrý den,
tento přípravek je vhodný na obuv? Pokud ano, tak je prakticky používá, či pro koho je určen, protože po zředění na 1200 litrů to je spíš pro vojenskou jednotku, než pro mne jako domácího uživatele?
Děkuji za informace.


HUDY,
Expert Hudy

Dobrý den,

tento přípravek neoprénové obleky, ortézy, sportovní chrániče, pracovní oděvy, sportovní výstroj, obuv všech druhů, vnitřní botičky lyžařské a horolezecké skeletové obuvi, vložky do obuvi, a mnoho dalšího vybavení. Právě kvůli tomu je v tak koncentrované podobě, protože třeba na neoprénový oblek potřebujete "půl vany".
Ošetřovaný výrobek se ponoří do pracovního vod­ního roztoku Mirazymu na 5 minut a poté se ne­chá volně na vzduchu vy­kapat a vyschnout. Pokud vý­robek není po 24 ho­dinách suchý, je možné jej aktivně dosušit.

S pozdravem Michal Burda

Ondrej,

Dobrý deň,

je tento prípravok vhodný aj na topánky typu Lowa Renegade II Gtx® Lo a na obyčajné plátenné tenisky?

Ďakujem,
Ondrej


HUDY,
Expert Hudy

Dobrý den,

tento přípravek hubí bakterie v jakýchkoliv botách a tím i odstraňuje pachy.

S pozdravem Michal Burda

Zeptejte se

McNett

Americká firma McNett začala svou činnost před více jak 20 lety jako výrobce potápěčských obleků. Pro opravu těchto obleků firma ve své vývojové laboratoři vyvinula polyuretanová lepidla. Tato lepidla získala záhy takovou proslulost a odezvu na trhu, že firma přestala vyrábět potápěčské obleky a plně se orientovala na tato lepidla a vývoj dalších opravářských prostředků. 

Zobrazit více o značce