Army

Vážíme si lidí, kteří ať už ze své vůle nebo z podstaty svého povolání pomáhají ostatním, proto jsme zřídili speciální věrnostní program HUDY ARMY, díky kterému u nás získávají profesionálové ozbrojených složek slevu na nákup vybavení pro vlastní potřebu.
Tento věrnostní program je určen příslušníkům Armády České republiky a válečným veteránům a pro uplatnění slevy je nutné předložit věrnostní HUDYpartner kartu a služební průkaz (u vteránů - průkaz válečného veterána). 


Tento věrnostní program je určen příslušníkům Armády České republiky a válečným veteránům a pro uplatnění slevy je nutné předložit věrnostní HUDYpartner kartu a služební průkaz (u veteránů - průkaz válečného veterána). 
 
Na HUDYpartner kartách je nastavena sleva 25 %, která je platná pouze pro osobní nákupy držitele karty a sleva 15 % na elektroniku a ostaní vyloučené kategorieSleva platí pouze na HUDY kolekci, která je dostupná na dané kamenné prodejně. Sleva je poskytována z běžných maloobchodních cen.

Karta je nepřenosná a nelze na ní tudíž ani nakupovat zboží pro rodinné příslušníky, známé atd. Je možný pouze nákup pro vlastní potřebu.
Slevu je možné uplatnit pouze v kamenných prodejnách HUDY v rámci celé ČR. Slevu není možné uplatnit na e-shopu HUDY.

Podmínky zařazení do programu HUDY ARMY:

 • Služba v Armádě České republiky (nebo průkaz válečného veterána).
 • Nákup zboží pouze pro vlastní potřebu.
 • Registrace v HUDYpartner programu, platná HUDYpartner karta s nastavenou slevou 25 %. Registrace se provádí zde
 • Zřízení karty/přenastavení slevy na vaší stávající HUDYpartner kartě bude zpracováno do druhého pracovního dne.

Člen HUDY ARMY získává na nákup osobního vybavení slevu 25 % a na elektroniku slevu 15 %

Podmínky poskytnutí slevy HUDY ARMY: 

 • Pro uplatnění slevy je nutné předložit věrnostní HUDYpartner kartu a služební průkaz (případně průkaz válečného veterána).
 • Na HUDYpartner kartách je nastavena sleva 25 %, která je platná pouze pro osobní nákupy držitele karty. Karta je nepřenosná a nelze na ní tudíž ani nakupovat zboží pro rodinné příslušníky, známé atd.
 • Slevu je možné uplatnit pouze v kamenných prodejnách HUDY v rámci celé ČR.
 • Slevu není možné uplatnit na e-shopu HUDY.
 • Maximální sleva 25 % se vztahuje na všechno nezlevněné zboží na prodejnách HUDY, mimo elektroniky, na kterou můžete uplatnit slevu 15 %.
 • Sleva je poskytována z běžných maloobchodních cen.
 • Žádné další slevy se s touto slevou nesčítají.

Veškeré nákupy zboží uskutečněné v rámci tohoto programu jsou kontrolovány interním systémem pro správu HUDYpartner karet. Jakékoliv porušení výše uvedených podmínek znamená vyřazení z programu HUDY ARMY. HUDYsport a.s. si vyhrazuje právo výši poskytované slevy kdykoli změnit. Žádné další slevy se s touto slevou nesčítají.

Virtus HUDY Army
V případě dotazů k programu HUDY ARMY nás neváhejte kontaktovat na emailu info@hudy.cz.