RIDER 3.0

Feratové sety Skylotec

  • Výprodej
  • Sleva 15 %
  • Doprava zdarma

7 590 Kč
6 451 Kč

Vaše sleva 1 139 Kč (15 %)

Absolutně převratný feratový set. Jedno z ramen setu je totiž osazeno ne klasickou karabinou, ale speciální svírkou. Ta se pohybuje po ocelovém laně jen v jednom směru, podobně jako šplhadla pro textilní lana. Set vás tedy podrží na laně i mezi kotevními body, což výrazně zmenšuje délku případného pádu. Druhé rameno je osazeno klasickou karabinou, která jistí celý systém a je samozřejmě nutná pro bezpečnou přepínku. Lanová svírka pracuje na lanech o průměru 12- 16mm.  Set byl po právu oceněn zlatem v soutěži Outdoor industry award 2017.

  • unikátní a revoluční technické řešení
  • minimalizuje délku pádu
  • integrované měřítko průměru lana

 

Parametry RIDER 3.0

Značka: Skylotec
Hmotnost (g): 810
Materiál: Polyamid, ocel
Produktové číslo:00073395
EAN:4030281248064

Hodnocení zákazníků

Řadit hodnocení od: Nejnovější Podle počtu hvězdiček

Produkt ještě nikdo nehodnotil.

Přidejte vaše hodnocení

Produkty mohou hodnotit pouze přihlášení uživatelé, prosím přihlaste se.

Nejčastější dotazy

Daniela Tejklová,

Dobrý den. Myslíte, že by bylo toho řešení vhodné pro děti? Dokázalo by to malé dítě používat? Mám děti 30 a méně Kg. Dalo by se to někde vidět a vyzkoušet? Děkuji.


HUDY,
Expert Hudy

Dobrý den,

set je testovaný dle současné platné normy a to na rozsah 40-120kg, takže Vám jej nemohu doporučit. Na menší hmotnosti nejsou žádné ferratové sety, které by splňovaly bezpečnostní požadavky a děti s nižší hmotností je potřeba dojišťovat shora lanem.

S pozdravem Michal Burda

Zeptejte se

Na Váš dotaz odpovíme v co nejkratší době, obvykle do následujícího pracovního dne. Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.

Skylotec

Německá firma Skylotec patří již více než 60 let mezi špičkové světové výrobce ochranných pomůcek a vybavení. Své bohaté zkušenosti s výrobou vybavení pro výškové práce ve všech možných odvětvích přenáší od roku 2002 také do sportovního lezení, vysokohorské turistiky a dalších sportů. Sortiment značky Skylotec se neustále rozšiřuje.

Zobrazit více o značce