HUDY - prémiové zážitky a vybavení, na které se můžete spolehnout

  • Doprava zdarma při nákupu nad 500 Kč
  • Všechno zboží máme skladem a odesíláme ho ihned k vám
  • Snadná rezervace a vyzkoušení zboží na našich prodejnách
  • 30 dní na vrácení zboží bez udání důvodů

Roketi 300 je velmi rychlý paddleboard, který potěší hlavně sportovně orientované jezdce se zájmem o kondiční pádlování, svižné výlety a rychlostní závody. Díky své délce a štíhlé konstrukci přirozeně udržuje směr a vy se můžete plně soustředit na svůj výkon. Tento plovák se ctí obstojí na dlouhých tratích, ale vyniká především v technicko-rychlostních závodech plných obratů kolem bójí a přeběhů po pláži. Svými jízdními vlastnostmi propojuje kategorie výletních paddleboardů (cruiserů) a závodních speciálů (raceboardů). Paddleboard je vzadu osazen jednou odnímatelnou ploutvičkou v systému US box. Tento všeobecně rozšířený systém pro odnímatelné ploutvičky umožňuje měnit velikost a tvar finy podle hloubky vody nebo typu závodu. Pro vyznavače jízdy na řece doporučujeme nákup kratší říční ploutvičky z měkčeného plastu (velikost 12 cm).

Součástí balení je:

  • plovák
  • pevný a prostorný batoh Kiboko s přední kapsou
  • obousměrná pumpa Kiboko
  • plastová 20cm dlouhá ploutvička

Technologie:
„Předlaminovaná“ technologie (Fusion Technology) spojuje výhody jednovrstvých a dvouvrstvých plováků. Za pomocí tlaku a vysokých teplot je na základní „drop stitch“ materiál natavená další vrstva PVC v tloušťce cca 0,5 mm, čímž se stává neoddělitelnou součástí základního materiálu. Tím je dosaženo nižší hmotnosti než při nalepení druhé vrstvy PVC pomocí lepidla. Technologie fusion je navíc mnohem šetrnější k životnímu prostředí, lepidlo se totiž používá pouze na lepení bočních spojů, měkčené pěny na palubě paddleboardu a k připevnění příslušenství.

Potřebujete poradit?

Naši experti jsou tady pro vás

Zeptejte se v on-line chatu

Parametry Roketi 300 FT

Šířka (cm): 71
Značka: Kiboko
Tvar: Race
Konstrukce: MSL – Fusion
Výtlak: 300
Hmotnost (kg): 9.2
Nosnost (kg): 120
Rozměry (cm): 380x71x15
Maximální tlak: 18
Dno (počet ploutviček): 1
Délka (cm): 380
Produktové číslo: 99994515
EAN: 2220000164337

Hodnocení zákazníků

Nejčastější dotazy

K tomuto produktu zatím nikdo dotaz nepřidal, buďte první!

Na váš dotaz odpovíme v co nejkratší době, obvykle do následujícího pracovního dne.

Zeptejte se

Na Váš dotaz odpovíme v co nejkratší době, obvykle do následujícího pracovního dne. Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.

Kiboko