Servis vybavení Direct Alpine

Střežíte své outdoor svršky jako oko v hlavě, hlavně aby v terénu nedošly újmy? Užijte si outdoorové akce bez starostí! Vybavte se pro nová dobrodružství s českou outdoor jedničkou Direct Alpine a získejte servis vybavení ZDARMA!

Pořiďte si cokoliv z nové kolekce Direct Alpine a k nákupu od nás získáte poukázku na libovolné úpravy oblečení této značky zcela zdarma – ať už potřebujete zkrátit nohavice u nových kalhot, zašít roztržený rukáv nebo přišít utrženou kapsu, se vším vám rádi pomůžeme.

PODMÍNKY AKCE

  • Akce platí při nákupu na prodejnách i na e-shopu.
  • Akce je časově omezená a platí jen do rozdání servisních poukázek.
  • Poukázky jsou platné do 31. 12. 2025

Jak uplatnit poukázku

Zboží na opravu zašlete spolu s popisem požadované úpravy a s orazítkovanou poukázkou na adresu:
Direct Alpine s.r.o.
Kateřinská 138
460 02 Liberec XVII

Pro více informací kontaktujte: info@directalpine.com.

ZAŠÍT DÍRU I PRODLOUŽIT NOHAVICE

Liberecká značka Direct Alpine si zakládá na tom, že naprostá většina její současné produkce vzniká v Čes­ké republice. Firma má stoprocentní kontrolu nad celým procesem výroby, může proto veškeré úpravy a nedostatky řešit rychle a efektivně. To se týká i kousků, které už lidé nějaký ten pátek tahají do skal a hor. Přímo v sídle naleznete místnost,kde si šikovné švadleny berou na paškál svršky, které potřebují trochu té péče.

DA_exkurze_03

Známe to přece všichni, sem tam se prostě nějaká ta díra na kalhotách nebo bundě objeví. Třeba když za větrného dne vyrazíte lézt na jizerskou žulu, ujedou vám cvičky a při pádu zavadíte tělem o ostrý krystal. Dámy umí opravit ledasco, našitím malé záplaty počínaje, výměnou celého dílu či zipu konče. Mimochodem, vždy je prý lepší roztržený kousek zaslat na opravu než na díru lepit záplatu. Ta se nedá jen tak lehce odstranit, a tak se musí měnit celý díl.

DA_exkurze_04

Krom toho vám oblečení na zakázku také upraví. Můžete si u nich například nechat prodloužit nebo zkrátit kalhoty. Na pohled změnu ani nepoznáte, neb to berou pěkně od podlahy. Technický střih rozpářou, potřebné dílce nahradí a zase sešijí.