SKYSAFE SAM

Feratové sety Skylotec

  • Akce
  • Sleva 15 %

2 490 Kč
2 116 Kč

Vaše sleva 374 Kč (15 %)

Feratový set navržený speciálně pro děti. Tlumič pádu u tohoto setu totiž dokáže účinně pracovat už od hmotnosti 40kg. Což je při použití dětmi nezbytné. Maximální hmotnost lezce je při tom testována až do 120kg. Dětem jsou přizpůsobeny i karabiny. Jsou tvarovány tak, aby s manipulací neměly problém ani drobné dětské ručky. Přesto mají rozvor až 26mm. Jdou tak lehce cvaknout i na tlustá ocelová lana.

  • pojistka s dlaňovým zámkem
  • veselý design s opicemi
  • bezpečný už od 40 kg

Parametry SKYSAFE SAM

Značka: Skylotec
Materiál: Polyamid, hliník
Nosnost (kg): 40 - 120 kg
Průměr lana (mm): 0
Hmotnost (g): 480

Hodnocení zákazníků

Řadit hodnocení od: Nejnovější Podle počtu hvězdiček

Produkt ještě nikdo nehodnotil.

Přidejte vaše hodnocení

Produkty mohou hodnotit pouze přihlášení uživatelé, prosím přihlaste se.

Nejčastější dotazy

Jakub,

Dobrý den,
jedná se o nejnovější verzi setu? Ve kterém roce byl vyroben?

Děkuji,
Jakub


HUDY,
Expert Hudy

Dobrý den,

nevím z kterého roku na jednotlivých prodejnách tato brzda je, ale je vyrobena a splňuje požadavek nové normy z podzimu roku 2017, takže rok výroby bude 2017, 2018 nebo 2019.

S pozdravem Michal Burda

Vaše jméno,

Dobrý den,
tento set vhodný údajně i pro děti má u některých prodejců v popisu informaci, že funguje od 30 kg. Na vašich stránkách má v popisu od 40 kg. Prosím o informaci, který údaj je správně a co deklaruje výrobce.


HUDY,
Expert Hudy

Dobrý den,

nevím, co píší ostatní, ale výrobce uvádí rozsah, na který je set testován, 40-120kg. Jedná se o celkovou hmotnost lezce, takže když někdo píše od 30kg hmotnosti, tak by to mohlo odpovídat když se přičte oblečení, boty, malý batůžek apod. Pokud ale hmotnost lezce bude nižší než 40kg, tak se brzda nebude párat tak, jak má a na tělo budou působit vyšší síly, které mohou být životu nebezpečné.

S pozdravem Michal Burda

Zeptejte se

Skylotec

Německá firma Skylotec patří již více než 60 let mezi špičkové světové výrobce ochranných pomůcek a vybavení. Své bohaté zkušenosti s výrobou vybavení pro výškové práce ve všech možných odvětvích přenáší od roku 2002 také do sportovního lezení, vysokohorské turistiky a dalších sportů. Sortiment značky Skylotec se neustále rozšiřuje.

Zobrazit více o značce