HUDY - prémiové zážitky a vybavení, na které se můžete spolehnout

  • Doprava zdarma při nákupu nad 500 Kč
  • Všechno zboží máme skladem a odesíláme ho ihned k vám
  • Snadná rezervace a vyzkoušení zboží na našich prodejnách
  • Bezproblémová výměna nebo vrácení zboží

Teplé rukavice od firmy Craft, které jsou vhodné do velmi chladných podmínek a pro nižší intenzitu pohybu. Své využití najdou především pro běžecké lyžování a jiné zimní sporty.

  • protiskluzový potisk na dlani
  • reflexní prvky
  • příjemný materiál
  • clarino v oblasti dlaně
  • elastická neoprenová manžeta
  • skvělý tepelný komfort

Parametry Touring Glove - 12

Značka: Craft
Materiál: 15% Polyester, 65% Nylon, 10% Polyuretan, 5% Thinsulate, 5% guma
Rozsah velikostí: XXS-XXL
Produktové číslo: 00028590
EAN: 7318572251007

Hodnocení zákazníků

Nejčastější dotazy

D. Hanzlíček ,

Dobrý den,
dnes jsem zakoupil na prodejně Hudy v Plzni rukavice Touring za 890 Kč.
Doma jsem ale zjistil, že v eshopu je máte s 30% slevou za 623 Kč. Myslel jsem, že byste měli mít ceny všude stejné? Lze získat slevu dodatečně?
D. Hanzlíček


HUDY,
Expert Hudy

Dobrý den,

nevím, od kdy šly tyto rukavice do slevy, ale jak náš e-shop, tak i program na prodejnách načítají ceny z našeho serveru, takže ty jsou stejné. Zkontrolujte částku na účtence, nikoliv na lepíku na rukavicích a pokud tam je opravdu špatná cena, tak kontaktujte prodejnu a dohodněte se, jestli byste to mohli nějak vyřešit.
Ceny do slev se na internetu překlápějí o půlnoci. Jestli jste kupoval 31.1. a zjistil až 1.2., že je cena nižší, tak se mohlo stát, že o půlnoci se spustila sleva. Ale samozřejmě, že to tak být nemuselo.

S pozdravem Michal Burda

Zeptejte se expertů

Na váš dotaz odpovíme v co nejkratší době, obvykle do následujícího pracovního dne.

Zeptejte se

Na Váš dotaz odpovíme v co nejkratší době, obvykle do následujícího pracovního dne. Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.

Craft

Švédskou společnost Craft od počátku provází snaha vytvořit lidskému organismu maximálně příznivé prostředí pro sport a aktivní rekreaci. Smyslem funkčního oblečení pro muže i ženy je omezit nadbytečné pocení dané nevhodným sportovním oblečením, které vede ke zbytečným ztrátám tekutin a snížení výkonu. Termoprádlo Craft odvádí pot od pokožky, udržuje organismus v optimální provozní teplotě a zajišťuje komfort i při náročných aktivitách a za nepříznivého počasí.

Zobrazit více o značce