TSA-Lock®

Zámky, přezky, popruhy Deuter

66%

  • Akce
  • Sleva 10 %

360 Kč
324 Kč

Vaše sleva 36 Kč (10 %)

Zámek na zavazadla se systémem TSA®, který oceníte zejména při cestách do USA a Velké Británie, kdy je prováděna namátková kontrola zavazadel.

Parametry TSA-Lock®

Značka: Deuter
Hmotnost (g): 65
Rozměry (cm): 6,5x3x1,5
Produktové číslo:00001460
EAN:4046051030586

Hodnocení zákazníků

66%

Řadit hodnocení od: Nejnovější Podle počtu hvězdiček

Tomáš , Janské Lázně,

20%

Ivo, Sezimovo Ústí II.,

80%

Pavel, Praha,

60%

Zdeňka, Srbsko,

100%

Přidejte vaše hodnocení

Produkty mohou hodnotit pouze přihlášení uživatelé, prosím přihlaste se.

Nejčastější dotazy

Lenka,

Dobrý den,

koupila jsem si 2 zámky od firmy Deuter. Chtěla jsem zámek s TSA s signalizací otevření zavazadla. Ale zámky jsou odlišné jeden signalizaci má ale druhý nejspíše ne. Je více druhů signalizace u těchto zámků Deuter TSA?


Michla Burda,
Expert Hudy

Dobrý den,

signalizace, že zámek byl celníky otevřen je až u letošního modelu. Loňská varianta tuto signalizaci neměla. Zámky vypadají dost podobně, takže se to pozná až při důkladnějším pohledu. Pokud chcete zámek se signalizací, tak zajděte do prodejny a nechte si jej vyměnit. V případě, že nebyl ještě použit, tak toto lze.

S pozdravem Michal Burda

Zeptejte se

Na Váš dotaz odpovíme v co nejkratší době, obvykle do následujícího pracovního dne. Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.

Deuter

Legendární společnost Deuter vznikla v německém Augsburgu už v roce 1898, své batohy, spací pytle a doplňky tak vyrábí dlouhých 130 let. Za tu dobu získala nespočet zkušeností, a to i díky úzké spolupráci s nejlepšími horolezci historie. Hermann Buhl, Peter Habeler, Gerlinde Kaltenbrunner. Co jméno, to pojem. Právě poznatky sesbírané v těch nejnáročnějších podmínkách představují hlavní důvod, proč batohy Deuter vynikají prvotřídní kvalitou a funkčností.

Zobrazit více o značce