Parametry Ultra Distance - 100 cm

Značka: Black Diamond
Madlo: EVA pěna
Materiál: Karbon
Hrot: karbid
Hmotnost (g): 290
Počet dílů: 3
Technologie: Pevné
Odpružení: Ne
Rozměry (délka od-do v cm): 120,130
Produktové číslo:00005080
EAN:793661175216

Hodnocení zákazníků

Řadit hodnocení od: Nejnovější Podle počtu hvězdiček

Produkt ještě nikdo nehodnotil.

Přidejte vaše hodnocení

Produkty mohou hodnotit pouze přihlášení uživatelé, prosím přihlaste se.

Nejčastější dotazy

dalibor,

dobrý den, potřebuji poradit...povedlo se mi zlomit hůlku, existuje něco jako pozáruční oprava těchto hůlek? Nebo prodej náhradních dílů? Jsem s nimi naprosto spokojen a nechce se mi opět dávat téměř tři a půl tisíce za nové.. Děkuji za radu Nedbal


HUDY,
Expert Hudy

Dobrý den,

musím Vás zklamat. Výrobce pro tento typ holí nedodává jednotlivé segmenty jako náhradní díly, takže Vám zlomení díl nemůžeme vyměnit.

S pozdravem Michal Burda

Zdeněk Langer,

Dobrý den,

budou ještě tyto hole v délce 120 cm?

Děkuji


HUDY,
Expert Hudy

Dobrý den,

tento konkrétní model se již nevyrábí a proto je nelze ani objednat.

S pozdravem Michal Burda

Jan Beyer,

Dobrý den, jaký je rozdíl mezi materiálem, z kterého jsou tyto hůlky a hůlky distance, jaké jsou výhody a nevýhody spojování trubek lavin. sond. systémem oproti klasickému (a je to spojení trubek stejné jako na distance?, děkuji


Michla Burda,
Expert Hudy

Dobrý den,

tato hůl je plně carbonová, čímž je oproti Distance dosaženo nižší hmotnosti. Spojování na principu "lavinových sond" nezvyšuje hmotnost a snadno se složí a rozloží. Nevýhodou je, že si musíte koupit hole na svou délku a nelze ji pak již doladit. Spojení dílů je u obou holí stejné.

S pozdravem Michal Burda

Zeptejte se

Na Váš dotaz odpovíme v co nejkratší době, obvykle do následujícího pracovního dne. Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.

Black Diamond

Americká značka Black Diamond vyrábí vybavení nejen pro lezení, skialpinismus a freeride, ale také na turistiku, treking a trail running. Její produkty se vyznačují perfektním zpracováním, skvělým designem a hlavně vysokou funkčností. Aby taky ne, když za nimi stojí lidé, kteří sami tráví ve skalách a horách notnou část svých životů.

 

Zobrazit více o značce