Parametry Venom Adze - 50 cm

Značka: Black Diamond
Rozsah délek: 50, 57, 64 cm
Hmotnost (g): 514
Materiál hrotu: CrMo ocel
Typ hrotu: B
Materiál topůrka: hliník
Typ topůrka: T
Produktové číslo:00005393
EAN:793661078425

Hodnocení zákazníků

100% 18×

Řadit hodnocení od: Nejnovější Podle počtu hvězdiček

Ivan, Přešťovice,

100%

Anton, Celulózka,

100%

Filip, Praha,

100%

  • + lehký, ideální turistický cepín

Milan, Východná,

100%

Milan, Východná,

100%

Přidejte vaše hodnocení

Produkty mohou hodnotit pouze přihlášení uživatelé, prosím přihlaste se.

Nejčastější dotazy

V. Chalupa,

Dobrý dne, mám dotaz ohledně hrotu. K variantě cepínu s lopatkou je nutné hrot Venom tech pick dokoupit zvlášť a nebo to lze nakombinovat v ceně cepínu? Děkuji


HUDY,
Expert Hudy

Dobrý den,

výrobce dodává pikl s lopatkou s hrotem Classic a pikl s kladívkem s hrotem Tech Pick. Pokud chcete mít cepín s lopatkou mít též s hrotem Tech Pick, je nutné si jej dokoupit samostatně (https://www.hudy.cz/cepiny/black-diamond-venom-tech-pick,22946.html).

S pozdravem Michal Burda

Jiří Tvrdík,

Dobrý den.
Mám zájem si u Vás v obchodě objednat cepín Black Diamond Venom Adze. Potřebuji ale cepín, který má násadu T. Na webu se o něm píše, že má násadu T, píše se to u cepínu v popisu i zde na HUDY, ale Vy toto v dotazech pod produktem panu Bruštíkovi rozporujete. Vždycky jste mi dobře poradil a vím, že se v sortimentu vyznáte. Proto jsem se rozhodl před koupí raději informovat. Můžete mi prosím zjistit skutečný stav věci? Je tento cepín T nebo B? Potřebuji ho v horách případně využít i k jištění.
Předem Vám děkuji za odpověď.
S pozdravem Jiří Tvrdík


Žaneta Pekařová,
Expert Hudy

Dobrý den,
cepín Venom je certifikován jako cepín typu B. Na webu máme bohužel nepřesnou informaci, za což se omlouvám (nyní již opraveno).
Z nabídky Black Diamond je pouze cepín Fusion plně certifikován jako „T“. Dále cepíny Cobra a Viper mají násadu certifikovanou jako „T“ a hlavu certifikovanou jako „B“.

S pozdravem

Martin Šťastný

Michal Bruštík,

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli se přes něj dá jistit, čili jestli je to typ T? Děkuji.


Petra Křížová,
Expert Hudy

Dobrý večer,

tento cepín je pouze turistický, tj. typu B a má pouze sníženou příčnou pevnost.

S pozdravem Michal Burda

Zeptejte se

Na Váš dotaz odpovíme v co nejkratší době, obvykle do následujícího pracovního dne. Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.

Black Diamond

Americká značka Black Diamond vyrábí vybavení nejen pro lezení, skialpinismus a freeride, ale také na turistiku, treking a trail running. Její produkty se vyznačují perfektním zpracováním, skvělým designem a hlavně vysokou funkčností. Aby taky ne, když za nimi stojí lidé, kteří sami tráví ve skalách a horách notnou část svých životů.

 

Zobrazit více o značce

Podobné produkty