Parametry Venom Hammer - 50 cm

Značka: Black Diamond
Rozsah délek: 50, 57 cm
Hmotnost (g): 517
Materiál hrotu: CrMo ocel
Typ hrotu: T
Materiál topůrka: hliník
Typ topůrka: T
Produktové číslo:00005394
EAN:793661081685

Hodnocení zákazníků

Řadit hodnocení od: Nejnovější Podle počtu hvězdiček

Produkt ještě nikdo nehodnotil.

Přidejte vaše hodnocení

Produkty mohou hodnotit pouze přihlášení uživatelé, prosím přihlaste se.

Nejčastější dotazy

Daniel Pelisek,

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, jestli je tento cepín vhodný na ledy. V titulku je napsaný "cepín turistický", v popisu je ale "použití: ledy" a v prodejně v Brně na Veveří mi slečna prodavačka tvrdila, že opravdu na ledy je. Tak bych rád věděl, na co vlastně je. Děkuju.


Michla Burda,
Expert Hudy

Dobrý den,

jedná se o cepín, který je tvořen, jak z technické části - násada (T), tak turistické části - hrot(B). Ledy s ním samozřejmě lézt jdou, ale tvar hrotu není ideální pro dlouhé lezení. Tuto nianci poznáte když budete v jedné ruce mít cepín s technickým hrotem a v druhé s turistickým. Rozdílné tvary (prohnutí) a použité slitiny (není ocel jako ocel) pak určují pohodlnost lezení a kategorii, kam cepín patří.

S pozdravem Michal Burda

Zeptejte se

Na Váš dotaz odpovíme v co nejkratší době, obvykle do následujícího pracovního dne. Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.

Black Diamond

Americká značka Black Diamond vyrábí vybavení nejen pro lezení, skialpinismus a freeride, ale také na turistiku, treking a trail running. Její produkty se vyznačují perfektním zpracováním, skvělým designem a hlavně vysokou funkčností. Aby taky ne, když za nimi stojí lidé, kteří sami tráví ve skalách a horách notnou část svých životů.

 

Zobrazit více o značce