Wall Micro Oval Screw Gate

Karabiny se zámkem Mammut

72%

  • Sleva 7 %

299 Kč
278 Kč

Vaše sleva 21 Kč (7 %)

Velmi pevná a odolná karabina oválného tvaru od firmy Mammut, která je ideální pro tvoření jistících bodů a jištění v alpských terénech.

 

Key lock - Jednoduše geniální systém západky, který řeší problémy spojené s tradiční konstrukcí karabin. Lano, smyčka nebo plaketa nýtu se nezachytí o zobáček na nosu karabiny. Nemá ostré hrany, které by mohli poškodit lano nebo smyčku. Samozřejmě usnadňuje uspořádání a používání karabin na vašem úvazku. Nikde se nechytá!

Parametry Wall Micro Oval Screw Gate

Značka: Mammut
Světlost (mm): 22
Hmotnost (g): 54
Norma: EN12275
Nosnost otevřený zámek (kN): 7
Technologie: Šroubovací zámek
Materiál: Hliníková slitina
Nosnost podélná (kN): 24
Nosnost příčná (kN): 10
Produktové číslo:00011809
EAN:7613276316770

Hodnocení zákazníků

72% 20×

Řadit hodnocení od: Nejnovější Podle počtu hvězdiček

Zdeněk, Chrudim,

100%

Radek, Třinec,

80%

Radek, Třinec,

80%

Radim, Odolena Voda,

100%

Radim, Odolena Voda,

100%

Přidejte vaše hodnocení

Produkty mohou hodnotit pouze přihlášení uživatelé, prosím přihlaste se.

Nejčastější dotazy

Tomáš Šlajs,

Dobrý den, bylo by možné naskladnit dva kusy karabiny "Mammut Wall Micro Oval Screw Gate" na prodejnu Brno-Veveří. S pozdravem Tomáš Šlajs.


HUDY,
Expert Hudy

Dobrý den,

tuto karabinu v počtu dvou kusů máme pouze v prodejně Praha Strossmayerovo náměstí, a nemáme ji v našem skladu, takže ji do Brna zajistit nelze. Je ale skladem u výrobce a prodejna Brno Veveří si ji pro Vás může objednat. Nyní ale kvůli Vánočním svátkům nemohu sdělit termín dodání.

S pozdravem Michal Burda

Vaše jméno,

chtěla jsem se zeptat na velikost karabiny - výška, šířka oválu a zda oranžová část je jen posuvná, nebo se musí šroubovat, děkuji

Zeptejte se

Na Váš dotaz odpovíme v co nejkratší době, obvykle do následujícího pracovního dne. Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.

Mammut

Švýcarská firma Mammut Sports Group AG je dnes na mezinárodní scéně jednou z nejznámějších firem v oboru produktů pro outdoor. Základní kámen tomuto úspěchu položil před 150 lety mladý výrobce lan z Lenzburgu. Mammut se brzy etabloval jako legendární výrobce lan, horolezeckého vybavení a outdoorového oblečení.

Zobrazit více o značce