WatertoGO

WatertoGO

Před vznikem Water-to-Go, Dave Shanks a spoluzakladatelka Cheryl Farrell řídili textilní společnost, která vyráběla a distribuovala značkové oblečení po celém světě. Dave často cestoval do Indie, Indonésie a Číny a byl zděšen horami plastového odpadu, které viděl v průmyslových oblastech těchto zemí. Valná většina tohoto odpadu byla tvořena jednorázovými plastovými lahvemi.

Příběh lahví s mechanickým filtrem Water-To-Go

Byla započata práce na technologii, která byla původně určena pro účely NASA. Tak se zrodil filtr Water-to-Go 3 v jednom! Kombinací tří špičkových technologií se nám podařilo dosáhnout výborných filtračních výsledků, které nemají ve světě konkurenci.

Koncem roku 2014 představila společnost 50cl GO, lahve, určené pro každodenní použití ve městech, fitcentrech, posilovnách, při sportu, atd. Cílem společnosti je naučit lidi používat filtrační lahve místo jednorázové balené vody, což dramaticky sníží produkci plastového odpadu. Water to go bude nadále pokračovat ve vytváření nových produktů.

Společnost se nadále rozvíjí každým rokem, nejen ve smyslu rozšiřování obchodního zastoupení v mnoha zemích světa, ale také ve vytváření smysluplných spojení s důležitými charitativními organizacemi po celém světě, jako jsou například Marine Conservation Society a Travel Foundation pro Médecins Sans Frontières (MSF) a Child Aid Gambia.