Cobra/Viper Fang

Příslušenství k cepínům Black Diamond

  • Akce
  • Sleva 20 %

350 Kč
280 Kč

Vaše sleva 70 Kč (20 %)

Náhradní dolní opěrka k cepínům Cobra a Viper od Black Diamond. Opěrka je kompatibilní s cepíny do roku výroby 2007 včetně.

Parametry Cobra/Viper Fang

Značka: Black Diamond
Hmotnost (g): 15
Produktové číslo:00019630
EAN:8590562719097

Hodnocení zákazníků

Řadit hodnocení od: Nejnovější Podle počtu hvězdiček

Produkt ještě nikdo nehodnotil.

Přidejte vaše hodnocení

Produkty mohou hodnotit pouze přihlášení uživatelé, prosím přihlaste se.

Nejčastější dotazy

Jan Smejkal,

Dobrý den. Chci se zeptat, zda tato opěrka je kompatibilní s cepínem Viper 2006. Vím že tyto cepíny dole měli malinký kolmý nezahnutý roh napevno instalovaný a díru na karabinu - toto se tedy nějak namontuje na tento roh a díru pro karabinu? Velmi děkuji za rakci. Smejkal


HUDY,
Expert Hudy

Dobrý den,

jak je uvedeno v popisu, opěrka je kompatibilní s cepíny Cobra do roku výroby 2007 včetně. Opěrka se montovala před tento roh, ale na detaily si již bohužel nevzpomenu.

S pozdravem Michal Burda

Zeptejte se

Na Váš dotaz odpovíme v co nejkratší době, obvykle do následujícího pracovního dne. Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.

Black Diamond

Americká značka Black Diamond vyrábí vybavení nejen pro lezení, skialpinismus a freeride, ale také na turistiku, treking a trail running. Její produkty se vyznačují perfektním zpracováním, skvělým designem a hlavně vysokou funkčností. Aby taky ne, když za nimi stojí lidé, kteří sami tráví ve skalách a horách notnou část svých životů.

 

Zobrazit více o značce

Podobné produkty