Solární a přenosné napájení

Během cestování nemáte vždy neomezený přístup ke spolehlivému zdroji napájení. Pořiďte si proto odolnou powerbanku nebo turistický solární panel a mějte dostatek energie pro drobnou elektroniku, ať jste kdekoli. Nenechte se omezovat a užijte si svobodu, kterou s sebou cestování a poznávání nových míst přináší.

HUDY – prémiové zážitky a vybavení, na které se můžete spolehnout

  • Doprava zdarma při nákupu nad 1500 Kč
  • Všechno zboží máme skladem a odesíláme ho ihned k vám
  • Snadná rezervace a vyzkoušení zboží na našich prodejnách
  • 30 dní na vrácení zboží bez udání důvodů

Nejoblíbenější značky v kategorii

Vybavení pod stan

Chystáte se s rodinou nebo partou kamarádů strávit dovolenou pod stanem a přemýšlíte, co vše si vezmete s sebou? Mezi základní kempingové vybavení patří prostorný stan se spacákem a karimatkou, osvětlení do stanu, vybavená lékárnička a multifunkční nářadí. Pokud si budete připravovat jídlo pod širákem, určitě si do batohu přibalte kempingové nádobí a termosku na čaj. Na výlety do přírody mějte připravené outdoorové oblečení, pohodlné boty a turistický batoh, do kterého se vejde vše potřebné.

Jak nabíjet elektroniku na cestách

Jak si zajistit elektrickou energii pro nabíjení mobilu, chytrých hodinek nebo GPS navigace, pokud nemáte přístup k elektrické zásuvce? Buď se můžete zásobit dostatečným množstvím rezervních baterií, nebo investujte do elegantnějšího řešení, které představuje turistická powerbanka. Kvalitní outdoorové powerbanky nabízejí kapacitu až 25 600 mAh a jsou odolné vůči potopení i nárazům. Nabíjet je můžete z USB zdroje, 12 V autoadaptéru nebo přímo ze slunce za pomoci přenosného solárního panelu.