Lezecké kartáče na chyty

Potřebujete snadno a rychle vyčistit lezecké chyty od magnézia a prachu? Pak se vám bude hodit lezecký kartáček na čištění chytů, který díky kompaktním rozměrům nezabere v batohu žádné místo. Zvlášť při boulderingu ve volné přírodě by se očištění chytů poté, co svou boulderingovou session skončíte, mělo stát naprostou samozřejmostí.

Lezecké kartáče na chyty– vyberte si z podkategorií

Lezecké kartáče na chyty– vyberte si z podkategorií

Filtrovat

Potvrdit výběr

Potřebujete poradit?

Naši experti jsou tady pro vás

chat

Zeptejte se v on-line chatu

Lezecké kartáče na chyty– vyberte si z podkategorií

HUDY – prémiové zážitky a vybavení, na které se můžete spolehnout

  • Doprava zdarma při nákupu nad 500 Kč
  • Všechno zboží máme skladem a odesíláme ho ihned k vám
  • Snadná rezervace a vyzkoušení zboží na našich prodejnách
  • 30 dní na vrácení zboží bez udání důvodů

Nejoblíbenější značky v kategorii

Lezecký trénink a regenerace

Pokud jste se rozhodli investovat do vlastní umělé stěny, na které chcete trénovat své lezecké dovednosti, neměly by ve vaší výbavě chybět kvalitní chyty na lezení. K nim doporučujeme pořídit také lezecké kartáče na čištění chytů, které je spolehlivě očistí od magnézia a prachu. Využijete je ostatně nejen doma, ale i ve volné přírodě. Potřebujete-li snadno vyčistit každý záhyb i tu nejmenší skulinku na skále, skvěle vám poslouží kartáč na lezecké chyty od firmy Mammut s přírodními štětinami.

Další lezecké vybavení

Jestliže máte natrénováno a chystáte se na opravdovou skálu, budete potřebovat alespoň základní lezeckou výbavu. Ta zahrnuje sedací úvazek, dynamické lano, jisticí a kotvicí pomůcky, kvalitní lezečky a helmu, která vám v kritický moment dokáže zachránit holý život. Pokud jste v roli jističe, pak si do batohu přibalte také lezecké brýle, které vám umožňují sledovat lezce nad sebou, aniž byste museli zaklánět hlavu. Hodit se vám budou také tejpovací pásky a lezecké balzámy na namožené svaly.