Blog

Nové články

:

Vše

Kde legálně spát v lezeckých oblastech

Kde legálně spát v lezeckých oblastech 10 minut čtení

Lezecká sezóna je v plném proudu a vy se už také nemůžete dočkat, až vyrazíte na prodloužený víkend do své oblíbené lezecké oblasti? Pokud máte nějaké preferované lezecké místo, zajisté víte, kde pohodlně složit hlavu. Ale co když se budete chtít vydat do vámi méně prozkoumaných lokalit? V následujícím článku najdete tipy na nocleh v blízkosti oblíbených lezeckých oblastí u nás.

29. 5. 2024, Kateřina Ženíšková

Trailový běh – proč vyzkoušet běhání v terénu a přírodě?

Trailový běh – proč vyzkoušet běhání v terénu a přírodě?

Vítejte na světě trailového běhu, kde se spojuje láska k přírodě s vášní pro běhání. Trailový běh nabízí jedinečnou kombinaci dobrodružství a fyzické výzvy, která oslovuje jak začátečníky, tak zkušené běžce. Na této stránce najdete vše potřebné pro bezpečný start do světa běhání mimo zpevněné cesty – od výběru správné obuvi a oblečení přes techniky běhu v různorodém terénu až po tipy na trénink a přípravu na vaše první závody. Ponořte se do obsahu a připravte se na nezapomenutelné zážitky na čerstvém vzduchu!

24. 5. 2024, René Kujan

Batohy deuter SL: stvořené pro ženy, dámy a dívky

Batohy deuter SL: stvořené pro ženy, dámy a dívky

Známe to jistě všechny: Naše postava se od té pánské minimálně v některých parametrech dost liší a najít tak pro své outdoorové aktivity batoh, který by nám opravdu sednul, není vůbec jednoduché. Příliš široká ramena, dlouhá záda, to jsou jen některé z komplikací, jež nám výběr padnoucího batohu znesnadňují. Proto jsme se s týmem našich testerek rozhodly situaci vám značně ulehčit a otestovat to nejlepší, co německá značka deuter nabízí. 

24. 5. 2024, dámský HUDY tým

Filipíny – souostroví outdooru a dobrodružství

Filipíny – souostroví outdooru a dobrodružství 7 minut čtení

Každý rok přichází do módy jiná exotická destinace. Co si budeme povídat, zacílení turistů a cestovatelů z velké části ovlivňují aerolinky a jejich ceny letenek. A právě ty jsou poslední dobou v souvislosti s jihoasijskou ostrovní zemí poměrně příznivé. Přidáme-li k tomu neustále se zvyšující ekonomickou úroveň, krásnou přírodu, která se na ostrovech nachází, a průzračné moře, máme ideální módní destinaci pro nadšené cestovatele hledající krásná specifika asijských zemí. A přesně takové volání jsme letošního jara vyslyšeli i my. Kumusta ho, Filipíny, letíme! 

20. 5. 2024, Marek Žampach