Doplňky k plavidlům

Rozšiřte svou lodní výbavu o ty správné doplňky, díky kterým si plavbu po vodní hladině užijete zase o trochu víc. Záleží jen na vás, jestli vodní sporty pojmete jako adrenalinový zážitek plný divokých peřejí a hlubokých jezů, nebo jako kýženou rekreaci, při které si vyčistíte hlavu od každodenních starostí. Ať tak či tak, vezměte rodinu, děti nebo partu kamarádů a vydejte se objevovat krásy přírody s pádlem v ruce a nebem nad hlavou.

Doplňky k plavidlům– vyberte si z podkategorií

HUDY – prémiové zážitky a vybavení, na které se můžete spolehnout

  • Doprava zdarma při nákupu nad 500 Kč
  • Všechno zboží máme skladem a odesíláme ho ihned k vám
  • Snadná rezervace a vyzkoušení zboží na našich prodejnách
  • 30 dní na vrácení zboží bez udání důvodů

Nejoblíbenější značky v kategorii

Vyrážíte na paddleboard?

Kouzlo paddleboardingu tkví zejména v jeho široké dostupnosti. V podstatě kdokoliv může jednoduše nasednout na prkno a hned si začít užívat zábavu na vodě, a to včetně dětí. Ty by ale vždy měly nosit záchrannou vestu a používat pojistné lanko, které je spojuje s plovákem. Nestane se tak, že by jim prkno odnesly vlny nebo vítr. Jestliže vyrážíte na celodenní výlet, využijte nepromokavé vaky, do nichž uschováte své doklady, elektroniku, klíče od auta nebo například náhradní oblečení. 

Užitečné příslušenství pro paddleboardy

Pokud to s paddleboardingem myslíte vážně a nechcete si vybavení neustále půjčovat, budete kromě samotného plováku potřebovat i další příslušenství. Samozřejmostí je pádlo – ideální je skládací třídílné pádlo Kiboko vybavené plovákem, které se udrží na hladině i po vniknutí vody dovnitř žerdi. Pádlování v mělké vodě nebo naopak v silném větru vám usnadní odnímatelné flosny neboli ploutve pro paddleboard. Pokud vlastníte nafukovací plovák, pak by vám neměla chybět pumpa a vysokotlaký ventil.