Pojištění Alpenverein

Pořiďte si unikátní celoroční pojištění do zahraničí od Alpenvereinu (ÖAV) a čerpejte výhody spojené s uzavřením pojistné smlouvy.

pojištění ALPENVEREIN V HUDY

Provozujete turistiku, horolezectví, skialpinismus nebo jiné horské sporty? Neriskujte a pořiďte si unikátní celoroční pojištění do zahraničí od Alpenvereinu (ÖAV).

Aktualizace:

Náš dlouholetý partner a zprostředkovatel členství v ALPENVEREIN.CZ, jehož součástí je i pojištění téměř všech volnočasových aktivit, slevy na chatách v Alpách a mnoho dalších výhod, změnil k 1. 9. 2022 partnera - místo seke Innsbruck je to nyní sekce Austria, zakládající sekce rakouského Alpenvereinu.
Změnu oznámil ALPENVEREIN.CZ začátkem září na webových stránkách.  Důvodem změny je zájem rozšiřovat nabídku členství v Alpenvereinu o další aktivity a přinášet českým a slovenským zájemcům o členství nové výhody a nové možnosti spolupráce.
Podle stanov rakouského Alpenvereinu je třeba při změně sekce se u své stávající (původní) sekce odhlásit. Ve stanovách je jako termín k odhlášení uveden 31. 10. Výklad je takový, že bez odhlášení by mohlo vzniknout dvojí členství a původní sekce by mohla trvat na opětovném zaplacení členského příspěvku na rok 2023.
Termín 31. 10. 2022 ale neznamená, že končí členství uhrazené na rok 2022. Členství 2022 a výhody s tímto členstvím spojené platí až do 31. 12. 2022 resp. do 31. 1. 2023.

Výhody registrace do ALPENVEREIN v HUDY:

  • Okamžité vystavení provizorního členského průkazu a okamžitá registrace.
  • Možnost vyzvednutí členského průkazu na kterékoliv kamenné HUDY prodejně v České republice.
  • Možnost uzavření kombinovaného členství v ALPENVEREIN, KČT a ČHS.

S průkazem ALPENVEREIN získáte celou řadu výhod:

  • K těm nejvýznamnějším patří slevy až 50 % při ubytování na vybraných horských chatách. Další bonusy naleznete na www.alpenverein.cz

Jak se v HUDY registrovat?

  1. Osobně v kamenných prodejnách HUDY - Na prodejně vyplníte on-line registrační formulář a provedete platbu. Následně vám bude vystaven provizorní průkaz.
  2. Prostřednictvím on-line registrace - Pro registraci použijte jednoduchý on-line registrační formulář umístěný níže na této stránce. Po obdržení platby na účet ALPENVEREIN obdržíte na svůj email provizorní členský průkaz a vaše registrace bude obratem aktivní. Originální členský průkaz vám bude zaslán na vámi uvedenou adresu nebo bude k vyzvednutí na zvolené HUDY prodejně.

Veškeré informace o pojištění  a členství v ALPENVEREIN a všech výhodách naleznete na www.alpenverein.cz

on-line registrace: