Dětské trailové běžecké boty

Jděte svému malému neposedovi příkladem a pěstujte v něm lásku k pohybu na čerstvém vzduchu už od malička. Kvalitní běžecké boty, které se dokonale přizpůsobí rostoucí dětské noze, mu usnadní jeho první běžecké krůčky a probudí v něm sportovního ducha. A kdo ví – jednoho dne v nich možná stane na stupních vítězů. 

Dětské trailové běžecké boty– vyberte si z podkategorií

Dětské trailové běžecké boty– vyberte si z podkategorií

Filtrovat

Dětské trailové běžecké boty– vyberte si z podkategorií

Naši zákazníci často nakupují dle těchto kritérií

Dětské běžecké boty

HUDY – prémiové zážitky a vybavení, na které se můžete spolehnout

  • Doprava zdarma při nákupu nad 500 Kč
  • Všechno zboží máme skladem a odesíláme ho ihned k vám
  • Snadná rezervace a vyzkoušení zboží na našich prodejnách
  • 30 dní na vrácení zboží bez udání důvodů

Nejoblíbenější značky v kategorii

Jak vybrat dětskou běžeckou obuv?

Hledáte sportovní boty pro děti, ve kterých uběhnou svůj první kilometr? Moderní boty na běhání pro děti jsou v podstatě zmenšenou verzí těch, ve kterých běháte vy sami. S tím rozdílem, že děti potřebují co nejohebnější obuv a kvalitní tlumení, díky kterému budou při běhu správně našlapovat přes špičku. Nevíte si rady s výběrem? Prohlédněte si boty La Sportiva a vyberte si silniční obuv pro běh po zpevněných cestách a po asfaltu, nebo běžecké boty do terénu.

Jak zvolit správnou velikost dětských bot?

Ať už pořizujete nové dětské boty do města, nebo turistickou obuv, vše začíná u správného výběru velikosti. Dětská noha se stále vyvíjí, špatnou volbou proto můžete ublížit chodidlu i nártu. Na délku by bota měla být o 10–15 mm delší než dětské chodidlo, aby z ní dítě příliš brzy nevyrostlo, a šířka obuvi musí odpovídat obvodu nohy v místě prstních kloubů. Zatímco v příliš široké botě bude noha „plavat“, úzká obuv jí bude bránit v přirozeném růstu a vývoji.