Dětské zateplené kalhoty

Jakmile se ke slovu přihlásí sníh a mráz, je ten pravý čas na koulování, bobování a stavění sněhuláků. Děti jsou při všech těchto aktivitách častěji na zemi než na nohou a zimní kalhoty se proto dostávají do kontaktu s ledovým a mokrým sněhem. Aby nepropustily ani kapku vody a váš malý neposeda zůstal v suchu, navlékněte ho do pořádných kalhot, které jsou stavěny na dětské skotačení.

Dětské zateplené kalhoty– vyberte si z podkategorií

Dětské zateplené kalhoty– vyberte si z podkategorií

Filtrovat

Dětské zateplené kalhoty– vyberte si z podkategorií

HUDY – prémiové zážitky a vybavení, na které se můžete spolehnout

  • Doprava zdarma při nákupu nad 1500 Kč
  • Všechno zboží máme skladem a odesíláme ho ihned k vám
  • Snadná rezervace a vyzkoušení zboží na našich prodejnách
  • 30 dní na vrácení zboží bez udání důvodů

Nejoblíbenější značky v kategorii

Jak vybrat dětské kalhoty na ven?

Sháníte dětské sportovní kalhoty, ve kterých si vaše ratolest naplno užije víkendové lyžování, stavění sněhuláka i bobování? Skvělou volbou jsou oteplovačky neboli dětské zateplené kalhoty s nepromokavou úpravou, příjemně hřejivou podšívkou, vyrobené z izolačního materiálu, který zabrání úniku drahocenného tepla. Pro časté používání volte kalhoty s funkční membránou, díky které dítě nepromokne, ani se nezapaří. Nevíte si rady s výběrem? Prohlédněte si dětské outdoorové kalhoty Bergans.

Čím se vyznačují dětské zateplené kalhoty?

Zimní kalhoty pro děti přichází neustále do styku se zemí a tím také se sněhem, vodou, ale i blátem. Kromě zateplené podšívky proto musí být nepromokavé a oděruodolné, abyste je po první víkendové koulovačce nemuseli měnit za nové. Pro jistotu se také přesvědčte, že je voděodolná membrána doplněna podlepenými švy, takže skutečně nepropustí ani kaplu vody. Výhodou je, pokud kalhoty disponují větruodolnou úpravou a reflexními prvky, díky kterým dítě neztratíte z očí ani za šera.