Dětské tkaničky

Znáte to – v ten nejméně vhodný okamžik se vám při zavazování bot přetrhne tkanička a vy najednou nemáte v čem odchodit zbytek naplánované trasy. Zatímco dospělí si v takové situaci nějak poradí, pro děti se jedná o hotovou katastrofu. Neponechejte nic náhodě a přibalte si s sebou do batohu náhradní dětské tkaničky do bot. Máte tak jistotu, že žádná podobná nehoda už vám vzpomínky na společný výlet nepokazí.

Dětské tkaničky– vyberte si z podkategorií

Dětské tkaničky– vyberte si z podkategorií

Filtrovat

Štítky

Cenové rozpětí

Potvrdit výběr

Potřebujete poradit?

Naši experti jsou tady pro vás

chat

Zeptejte se v on-line chatu

Dětské tkaničky– vyberte si z podkategorií

HUDY – prémiové zážitky a vybavení, na které se můžete spolehnout

  • Doprava zdarma při nákupu nad 500 Kč
  • Všechno zboží máme skladem a odesíláme ho ihned k vám
  • Snadná rezervace a vyzkoušení zboží na našich prodejnách
  • 30 dní na vrácení zboží bez udání důvodů

Nejoblíbenější značky v kategorii

Jak vybrat dětské boty na turistiku

Hledáte dětské boty, ve kterých si malý dobrodruh užije každý kilometr? Zvolte lehkou turistickou obuv s kvalitním tlumením, která minimalizuje otřesy při chůzi po tvrdém povrchu. Na delší výlety do přírody jsou ideální kotníkové boty, které stabilizují kotník a poskytují potřebnou oporu při pohybu v nezpevněném terénu. O pohodlí při chůzi se dále postarají anatomicky tvarované vložky, odolné tkaničky do bot a voděodolná úprava, kterou však v případě potřeby dokáže nahradit kvalitní impregnace.

Nezapomeňte na náhradní tkaničky

Pokud se s dětmi chystáte na pěší výlet, určitě si do batohu nezapomeňte přibalit náhradní tkaničky vhodné do sportovních bot nebo pohorek. Volte takové, které odpovídají jak tvaru (kulaté, oválné, ploché), tak délce původních tkaniček. Obecně platí, že co dírka v obuvi, to 10 cm délky šněrovadla. Má-li dětská turistická obuv 6 dírek, vynásobte číslo 6 deseti a máte minimální nutnou délku tkaničky. Důležité je, aby šla bota snadno utáhnout – chůze tak bude mnohem pohodlnější a bezpečnější.