Dětské turistické, trekové a sportovní sandály

Konečně dětské sandály, ve kterých si malý turista užije každou dobrodružnou výpravu do přírody. Sandály, které jsou funkční, pohodlné a navíc jaksepatří stylové, takže je po návratu domů nebude chtít sundat. Prostě sandály, které povedou dětské kroky s neochvějnou jistotou po vyznačených turistických trasách i neprošlapaných stezkách, vstříc letním zážitkům.

Dětské turistické, trekové a sportovní sandály– vyberte si z podkategorií

Dětské turistické, trekové a sportovní sandály– vyberte si z podkategorií

Filtrovat

Dětské turistické, trekové a sportovní sandály– vyberte si z podkategorií

HUDY – prémiové zážitky a vybavení, na které se můžete spolehnout

  • Doprava zdarma při nákupu nad 500 Kč
  • Všechno zboží máme skladem a odesíláme ho ihned k vám
  • Snadná rezervace a vyzkoušení zboží na našich prodejnách
  • 30 dní na vrácení zboží bez udání důvodů

Nejoblíbenější značky v kategorii

Jak vybrat vhodnou obuv pro děti

Hledáte dětskou obuv, která se dokonale přizpůsobí rostoucími chodidlu a poskytne mu pohodlí i oporu? Vybírejte boty, které jsou lehké, měkké a dostatečně prostorné, takže se v nich dětské prsty nedeformují. Konkrétní vlastnosti pak záleží na aktivitě, které se dítě bude věnovat, a terénu, v němž se bude nejčastěji pohybovat. Zatímco letní boty do města by měly být především prodyšné, běžecká obuv musí dobře tlumit otřesy a pohorky zase stabilizovat kotník při chůzi v nerovném terénu.

Jak vybrat dětské turistické sandály

Pokud vybíráte turistické sandály pro děti, zaměřte se na jejich podrážku, prodyšnost a způsob zapínání. Ten by měl být co nejjednodušší – ideální jsou pásky na suchý zip, případně elastická tkanička s plastovým jezdcem na utažení. Na delší výlety do přírody doporučujeme zvolit dětské uzavřené sandály Teva, do nichž se nedostane vlhkost, kamínky ani jiné nežádoucí předměty. Naopak pro chůzi ve městě po rozpálených chodnících se hodí městské sandály s otevřenou špičkou nebo polouzavřené sandály.