Jistící sety

Při zdolávání strmých skalních stěn vám nezbývá nic jiného, než plně důvěřovat sám sobě, svému jistícímu kamarádovi a lezeckému vybavení, které si nesete v batohu a na sedacím úvazku. Pokud máte problémy s důvěrou, vsaďte na kvalitní jistící sety, které vám zajistí nejen bezpečnou cestu na vrchol, ale postarají se také o váš návrat na pevnou zem.

Jistící sety– vyberte si z podkategorií

Jistící sety– vyberte si z podkategorií

Filtrovat

Štítky

Cenové rozpětí

Potvrdit výběr

Potřebujete poradit?

Naši experti jsou tady pro vás

chat

Zeptejte se v on-line chatu

Jistící sety– vyberte si z podkategorií

HUDY – prémiové zážitky a vybavení, na které se můžete spolehnout

  • Doprava zdarma při nákupu nad 1500 Kč
  • Všechno zboží máme skladem a odesíláme ho ihned k vám
  • Snadná rezervace a vyzkoušení zboží na našich prodejnách
  • 30 dní na vrácení zboží bez udání důvodů

Nejoblíbenější značky v kategorii

Jak vypadá správné lezecké vybavení?

Ať už vede na váš vysněný vrchol jakákoliv cesta, jedině s kvalitním vybavením bude maximálně bezpečná. Do hor proto nevyrážejte bez základní lezecké výbavy, jejíž součástí je dynamické lano, sedací úvazek a jistící pomůcky. Potřebovat budete také karabiny a kombinované či drátové expresky, které při lezení slouží k zakládání lana do postupového jištění. Jestliže vás lákají zajištěné cesty, pořiďte si kompletní ferratové sety, se kterými vás čeká bezpečný výstup na horský vrchol. 

Co obsahují jistící sety?

Ať už se chystáte na lezeckou výpravu do terénu, nebo na trénink na umělé stěně, shánění výbavy vám usnadní kompletní sety na jištění. Sety Rock Empire a Mammut Smart standardně obsahují univerzální jistící zařízení, které je vhodné pro jištění a slaňování na skalách, a karabinu s bezpečnostním prvkem, který zabrání přetočení do nežádoucí pozice. Pak už stačí doplnit lezečky, helmu, sedací úvazek a dynamické lano a jste připraveni vyrazit na svoje první dobrodružství ve skalách nebo na stěně.