Nesmeky na boty

Nevzdávejte se svých oblíbených sportovních aktivit a turistiky, ani když venkovní teplota klesne pod bod mrazu. Jediné, co potřebujete, je to správné vybavení, na které se můžete spolehnout. Nesmeky na boty vám pomohou překonat nástrahy zasněžené a zledovatělé cesty a bezpečně dosáhnout svého cíle. 

Nesmeky na boty– vyberte si z podkategorií

Nesmeky na boty– vyberte si z podkategorií

Filtrovat

Velikost

Cenové rozpětí

Potvrdit výběr

Potřebujete poradit?

Naši experti jsou tady pro vás

chat

Zeptejte se v on-line chatu

Nesmeky na boty– vyberte si z podkategorií

HUDY – prémiové zážitky a vybavení, na které se můžete spolehnout

  • Doprava zdarma při nákupu nad 500 Kč
  • Všechno zboží máme skladem a odesíláme ho ihned k vám
  • Snadná rezervace a vyzkoušení zboží na našich prodejnách
  • 30 dní na vrácení zboží bez udání důvodů

Nesmeky na boty– vyberte si z podkategorií

Nesmeky na boty – povinná výbava na hory

Nesmeky dodají vašemu kroku jistotu při chůzi zasněženými ulicemi i při méně náročných horských túrách. Oproti mačkám se s nimi snadněji manipuluje, mají nižší hmotnost a po zabalení i menší objem. Zatímco ve městě si vystačíte s gumovými nesmeky, v horském terénu je třeba nazout speciální turistické nebo řetízkové nesmeky s kovovými hroty. Prohlédněte si nabídku společnosti Nortec, která je evropským leaderem v oblasti rychlonazouvacích nesmeků pro trailové běhání a turistiku. 
 

Mačky, nebo nesmeky?

Zatímco nesmeky na boty vám kromě horské turistiky poslouží třeba i při náledí na chodníku, mačky využijete v obtížnějších zimních terénech. Proto než vyrazíte do zahraničí zdolávat vrcholky hor se strmými svahy, ujistěte se, že vám v batohu nechybí turistické nebo lezecké mačky. Společně s cepíny, friendy nebo vklíněnci tvoří neodmyslitelnou součást zimního lezeckého hardwaru, který se postará o vaši bezpečnost na cestách.