Lezecké krémy, balzámy a tejpovací pásky

Chcete-li neustále podávat bezchybný výkon, ať už na umělé stěně, nebo na skalních převisech, najděte si čas na odpočinek a regeneraci. Dopřejte svým svalům, šlachám a prolezeným bříškům na prstech péči, kterou si zaslouží. Každý lezec by měl mít ve své výbavě tejpovací pásku a regenerační balzám v praktickém balení, který může mít při každé výpravě po ruce.

Lezecké krémy, balzámy a tejpovací pásky– vyberte si z podkategorií

Lezecké krémy, balzámy a tejpovací pásky– vyberte si z podkategorií

Filtrovat

Štítky

Cenové rozpětí

Potvrdit výběr

Potřebujete poradit?

Naši experti jsou tady pro vás

chat

Zeptejte se v on-line chatu

Lezecké krémy, balzámy a tejpovací pásky– vyberte si z podkategorií

HUDY – prémiové zážitky a vybavení, na které se můžete spolehnout

  • Doprava zdarma při nákupu nad 500 Kč
  • Všechno zboží máme skladem a odesíláme ho ihned k vám
  • Snadná rezervace a vyzkoušení zboží na našich prodejnách
  • 30 dní na vrácení zboží bez udání důvodů

Nejoblíbenější značky v kategorii

Lezecký trénink a regenerace

Sílu a vytrvalost potřebnou pro lezení můžete trénovat i v domácích podmínkách. Hodit se vám k tomu bude posilovací deska a lezecké chyty, k jejichž čištění vám doporučujeme pořídit lezecký kartáček. Po tréninku si dopřejte čas na regeneraci svalů a péči o prsty, které při lezení extrémně namáháte. Pomohou vám s tím regenerační balzámy na šlachy, regenerační krémy na prsty a tejpovací pásky, které slouží k tomu, aby si namáhané šlachy a vazy odpočinuly. Tejpy lze použít na ruce, prsty i záda.

Další lezecké vybavení

Než vyrazíte na opravdovou skálu, pořiďte si základní lezeckou výbavu. Ta by měla zahrnovat sedací úvazek a dynamické lano, jisticí a kotvicí pomůcky, kvalitní lezečky a helmu, která vám v kritický moment dokáže zachránit život. Hodit se vám bude také pytlík na magnézium včetně lezeckého prášku, který zabraňuje pocení rukou a jejich klouzání. Pokud jste v roli jističe, pak budete potřebovat také lezecké brýle, které vám umožňují sledovat lezce nad sebou, aniž byste museli zaklánět hlavu.