Lyžařské helmy a chrániče

Nezáleží na tom, zda jste začátečník, pokročilý nebo expert. Na svahu může kdykoliv nastat nepředvídatelná situace, na kterou musíte být za každou cenu připraveni, jinak zaplatíte svým zdravím, nebo dokonce životem. Špatné sněhové podmínky, příliš úzká sjezdovka nebo neopatrný lyžař, který vám zkříží trajektorii. To je jen stručný výčet momentů, kdy přilba a páteřák mohou zachraňovat životy.

Lyžařské helmy a chrániče– vyberte si z podkategorií

Lyžařské helmy a chrániče– vyberte si z podkategorií

Filtrovat

Lyžařské helmy a chrániče– vyberte si z podkategorií

HUDY – prémiové zážitky a vybavení, na které se můžete spolehnout

  • Doprava zdarma při nákupu nad 500 Kč
  • Všechno zboží máme skladem a odesíláme ho ihned k vám
  • Snadná rezervace a vyzkoušení zboží na našich prodejnách
  • 30 dní na vrácení zboží bez udání důvodů

Nejoblíbenější značky v kategorii

Helmy na lyže a další výbava

K bezpečnému pohybu na lyžích a na snowboardu neodmyslitelně patří lyžařská helma, která by měla tvořit funkční komplet s lyžařskými brýlemi. Optimální je, pokud brýle dokonale lícují s lemem přilby. I poměrně často opomíjené lyžařské hůlky mohou výrazně zvýšit vaši bezpečnost na svahu. Zásadním objevem na trhu jsou bezpečnostní lyžařské hole opatřené poutkem, které se při neočekávaném zachycení hole samovolně uvolní tak, aby nedošlo k případnému poranění ruky.

Chrániče páteře aneb páteřáky

Zatímco lyžařská přilba je na sjezdovce poměrně běžným jevem, páteř si stále chrání naprosté minimum lyžařů. Následky poranění páteře jsou přitom stejně fatální jako v případě úrazu hlavy. Co z toho plyne? Na lyže raději stoupejte s páteřním chráničem. Na výběr máte buď klasický tvrdý, nebo péřový páteřák, který po nárazu okamžitě ztvrdne a spolehlivě pohltí energii úderu. Prohlédněte si chrániče od rakouské značky Komperdell a pohybujte se na svahu bezpečně.