Aktuality

Aktuality z HUDY e-shopu a kamenných prodejen. Podívejte se na právě běžící akční nabídky, soutěže nebo nabídku kurzů a jiných eventů. 

Zimní_výprodej_2023_2.kolo-CZ


​​​​

Vyrazte na hory s novou výbavou!

Tři, dva, jedna, start! Je tu zimní výprodej! Užijte si slevy až 40 %! Doplňte šatníky o funkční outdoor oblečení, které vás zaručeně udrží v suchu i teple a skvělé outdoor vybavení té nejvyšší kvality, které vás podrží i v těch nejnáročnějších podmínkách! Vybírejte z prémiových outdoor značek Mammut, La Sportiva, Millet, The North Face, Direct Alpine, Icebreaker, deuter a dalších. Neváhejte, ať chytnete svou velikost!

vybavte se


Aktuality_Everest_CZ


 

Spouštíme nový věrnostní program!

Něco starého končí, ale něco nového začíná! K dnešnímu dni se loučíme se starým věrnostním programem HUDY, končí také spolupráce s programem Sphere. Přivítejte s námi HUDY Everest – nový věrnostní program pro naše zákazníky. Vymysleli jsme pro vás hru s horolezeckou tematikou, která tě bude odměňovat za každý tvůj nákup u nás. A jak na to?

zjistit více


Aktuality Hudy Info 

základy bezpečného
lezení III

Třetí vydání úspěšné publikace, která je ideálním vodítkem pro začínající lezce. Její autoři jsou dlouholetí metodici, horští vůdci, zkrátka profesionálové ve svém oboru. Neměla by chybět v knihovničce každého, kdo se pohybuje na umělé stěně, na pískovcových skalách i skalkách i ve velkých horách. 

publikace ke stažení ZDE


setrne-k-prirode 

nature friendly kolekce v hudy

Záleží vám na tom, abyste nákupem nové outdoor výbavy přiliš nezatížili naši planetu? Při výběru zboží do HUDY je hledisko udržitelnosti bráno jako jedno z důležitých kritérií a materiály a procesy šetrné k přírodě jsou zastoupeny ve stále větší míře. Při výběru našeho zboží můžete nově zvolit i filtr 'Šetrné k přírodě'. Tento příznak má u nás zboží, které je z podstatné části vyrobeno férovými procesy a z ekologicky udržitelných materiálů.

prohlédnout kolekci