Aktuality

Aktuality z HUDY e-shopu a kamenných prodejen. Podívejte se na právě běžící akční nabídky, soutěže nebo nabídku kurzů a jiných eventů. 

Aktuality_Brádlerky_CZ

 

Kurz základy skialpinismu

Učaroval vám skialpinismus a rádi byste se v něm zdokonalili? Chcete se naučit základy bezpečného pohybu v zimním terénu? Pak neváhejte a zaregistrujte se na jeden z našich skialpinistických kurzů, které od ledna do března 2022 pořádáme na Brádlerových boudách v malebném prostředí Krkonoš.

více info zde


povánoční_slevy_CZ

 

Obdarujte se tím, co jste pod stromečkem nenašli!

Ježíšek něco zapomněl? Pořiďte, co vám chybí ke štěstí, nyní výhodněji! V HUDY povánočních slevách najdete vybrané zboží za akční ceny se slevou až 30 %! Vsaďte na kvalitu od osvědčených outdoor značek a vyberte si super kousky na hory i do města. Doporučujeme neváhat, akčního zboží je omezené množství!

vybavte se


Aktuality Martini 

Špičkové outdoorové oblečení v té nejvyšší kvalitě

Objevte novinku Martini! Špičkové outdoorové oblečení, sportovní osobitost i ideální kombinace stylu a výkonu. Evropská výroba, vynikající kvalita výrobků a navíc materiály šetrné k životnímu prostředí - to je nezbytnou součástí firemní strategie společnosti Martini Sportswear.

PROHLÉDNOUT kolekci


Aktuality CZ


 

získej skipas zdarma 

Vybavte se na hory a získejte zdarma skipas na jeden z pěti ledovců v Tyroslku - Stubai, Sölden, Pitztal, Hintertux a Kaunertal. V lyžařských střediscích si užijete nejen metry prašanu, ale také úchvatná panoramata, kvalitní ubytovací služby a pověstné kulinářské pochoutky.

více o akci zde


Aktuality CZ_2

 

Dopřejte vašemu oblečení profesionální péči

Připravte vaše oblečení na zimu. Využijte službu praní a impregnace vašeho outdoorového oblečení s péřovou či syntetickou náplní. Vypereme a zároveň naimpregnujeme taktéž membránové oblečení. Vaše vybavení, tak opět získá své původní vlastnosti a bude vám déle sloužit. Izolace vás bude hřát, membrána opět začne dýchat. Stačí jen donést vaše oblečení nebo spacák na jednu z kamenných prodejen HUDY a za týden si pro ně přijďte. O zbytek se postarají naši odborníci. Je to jednoduché ... 

více info ZDE


Aktuality CZ ZAG 

zag - Novinka v nabídce hudy

Francouzská značka ZAG se už přes 15 let soustředí na výrobu freeridových a ski touringových lyží. Jejich cílem je uspokojit všechny lyžařské profily - od pohodářů až po náročné lyžaře. Nyní u nás můžete najít lyže od těch nejlehčích modelů zaměřené na výkon přes klasické všestranné ski touringové modely až po freeridové limitky v unikátním designu - a to vše v dámském i pánském provedení!

PROHLÉDNOUT LYŽE ZAG

 


Aktuality Hudy Info 

základy bezpečného
lezení III

Třetí vydání úspěšné publikace, která je ideálním vodítkem pro začínající lezce. Její autoři jsou dlouholetí metodici, horští vůdci, zkrátka profesionálové ve svém oboru. Neměla by chybět v knihovničce každého, kdo se pohybuje na umělé stěně, na pískovcových skalách i skalkách i ve velkých horách. 

publikace ke stažení ZDE


 

setrne-k-prirode
 

nature friendly kolekce v hudy

Záleží vám na tom, abyste nákupem nové outdoor výbavy přiliš nezatížili naši planetu? Při výběru zboží do HUDY je hledisko udržitelnosti bráno jako jedno z důležitých kritérií a materiály a procesy šetrné k přírodě jsou zastoupeny ve stále větší míře. Při výběru našeho zboží můžete nově zvolit i filtr 'Šetrné k přírodě'. Tento příznak má u nás zboží, které je z podstatné části vyrobeno férovými procesy a z ekologicky udržitelných materiálů.

prohlédnout kolekci

 


deuter


 

objevte nový deuter

Vyrazte do přírody s novým batohem. deuter přichází s novým, dynamičtějším logem, které ztělesňuje sporty a aktivity v horách. Osvědčená kvalita zůstává, design je svěžejší!

batohy deuter