Dárkové poukázky a šeky Cadhoc

Nevíte si rady s dárkem pro své blízké? Máme pro vás řešení v podobě dárkových poukázek. Poukázky nabízíme v hodnotách 500 Kč, 1500 Kč a 2500 Kč. Zakoupit je můžete ve variantě tištěné a nebo elektronické. Obě varianty jsou správně a úspěch bude 100% zaručen.

Dárkové tištěné poukázky

Dárkové tištěné poukázky jsou vydávány v hodnotě 500 Kč, 1500 Kč a 2500 Kč a jejich platnost není časově omezena.

Dárkové poukazy HudyKoupit dárkový poukaz

Dárkové tištěné poukázky lze zakoupit v našem eShopu nebo v některé z kamenných prodejen HUDYsport v ČR. V případě dotazů nás kontaktujte na čísle +420 412 589 961.

Podmínky uplatnění dárkových tištěných poukázek

 1. Dárkové poukázky lze uplatnit pouze při nákupu v kamenných prodejnách obchodní sítě HUDYsport
 2. Dárkové poukázky nelze použít při nákupu prostřednictvím eShopu.
 3. Při nákupu zboží prostřednictvím dárkových poukázek je možné uplatnit jakoukoliv slevu, na kterou máte nárok. Slevy se nesčítají.
 4. Na uplatňovanou dárkovou poukázku nemůže být vrácena hotovost.

Dárkové elektronické poukázky

Dárkové elektronické poukázky jsou vydávány v hodnotě 500 Kč, 1500 Kč a 2500 Kč a jejich platnost není časově omezena.

Dárkové poukazy HudyKoupit dárkový poukaz

Dárkové elektronické poukázky lze zakoupit v našem eShopu. V případě dotazů nás kontaktujte na čísle +420 734 793 038.

Podmínky uplatnění dárkových elektronických poukázek

 1. Elektronickou poukázku lze zaplatit pouze online kartou a jejich nákup není možné v rámci jedné objednávky kombinovat s ostatními hmotnými produkty.
 2. Po zaplacení vám na e-mailovou adresu dorazí poukázka s unikátním kódem ve formě PDF souboru. V případě objednání více kusů poukázek v rámci jedné objednávky vám budou poukázky doručeny odděleně, každá poukázka v samostatném e-mailu.
 3. Poukázku si můžete vytisknout nebo komukoliv přeposlat elektronicky. V případě, že vám e-mail s PDF souborem nedorazil, zkontrolujte si ve vaší e-mailové schránce nevyžádanou poštu, případně nás kontaktujte.
 4. Elektronické dárkové poukázky lze uplatnit jak při nákupu v eshopu www.hudy.cz tak při nákupu v kamenných prodejnách v ČR.
 5. Při nákupu zboží prostřednictvím elektronických dárkových poukázek je možné uplatnit jakoukoliv slevu, na kterou máte nárok. Slevy se nesčítají.
 6. Hodnota elektronické dárkové poukázky musí být vyčerpána najednou. Hodnota nákupu tak musí být minimálně v hodnotě poukázky. Pokud bude hodnota nákupu vyšší, lze zboží v eshopu doplatit pouze online kartou nebo online převodem, v kamenných prodejnách pak v hotovosti nebo kartou.
 7. Elektronické dárkové poukázky nelze vrátit ani vyměnit za peníze. V případě ztráty či odcizení poukázky nelze požadovat náhradu.
 8. Platnost elektronických dárkových poukázek není časově omezena.

Firemní poukázky

Firemní poukázky jsou určeny reklamním agenturám, firmám, nebo jiným fyzickým nebo právnickým osobám. Tyto poukázky lze za splnění podmínek platit také fakturou. Před vydáním poukázek je nutné podepsat Smlouvu o odběru firemních poukázek. Platnost tohoto typu poukázek je stanovena dle smlouvy. Více informací a objednávky poukázek na telefonním čísle +420 412 589 961.

Firemní poukázky jsou vydávány v hodnotě 1000 Kč a 3000 Kč.

Firemní poukázky Hudy

Platba šeky CADHOC

Získáváte od zaměstnavatele šeky Cadhoc? Dobrá zpráva pro vás! Naše vybrané prodejny pouze v rámci ČR tyto šeky přijímají.

Podmínky uplatnění šeků

 1. Šeky Cadhoc je možné platit jakékoliv zboží ze sortimentu dané HUDYsport prodejny.
 2. Platbu šeky Cadhoc není možné použít pro úhradu služeb poskytovaných na vybraných prodejnách HUDYsport (pojištění, půjčovné, servisní práce atd.)
 3. Platbu šeky Cadhoc lze kombinovat s ostatními platebními možnostmi schválenými společností HUDYsport a.s (hotovost, platební karta, HUDY dárková poukázka).
 4. V případě, že je zboží hrazeno šeky Cadhoc (i částečně), zaniká možnost vrácení zboží do 3 dní, pro držitele HUDYpartner karty do 7 dní.
 5. Šeky Cadhoc je možné platit pouze na vybraných kamenných prodejných.
 6. Platbu šeky Cadho není možné uskutečnit přes e-shop a to ani v případě osobního odběru na prodejně, která šeky Cadhoc akceptuje.
 7. V případě platby šeky Cadhoc není možné uplatnit nárok na věrnostní slevu vyplývající z příslušné HUDY partner karty. Hodnota nákupu však bude přičtena na vrub příslušné HUDY partner karty pro případné navýšení věrnostní slevy v následujícím období.
 8. Při platbě pouze šeky Cadhoc nemůže být zákazníkovi vrácena hotovost.