Dárkové poukázky a šeky Cheque Déjeuner

Dárkové poukázky v hodnotě 500 Kč, 1500 Kč a 2500 Kč, které lze libovolně kombinovat. Neriskujte svoji reputaci špatným výběrem dárku. S poukázkami z HUDYsportu bude úspěch 100% zaručen.

Dárkové poukázky

Dárkové poukázky jsou vydávány v hodnotě 500 Kč, 1500 Kč a 2500 Kč a jejich platnost není časově omezena.

Dárkové poukazy HudyKoupit dárkový poukaz

Dárkové poukázky lze zakoupit v našem eShopu nebo na některé z kamenných prodejen HUDYsport v ČR. V případě dotazů nás kontaktujte na čísle +420 412 589 961.

Podmínky uplatnění dárkových poukázek

 1. Dárkové poukázky lze uplatnit pouze při nákupu v kamenných prodejnách obchodní sítě HUDYsport
 2. Dárkové poukázky nelze použít při nákupu prostřednictvím eShopu.
 3. Při nákupu zboží prostřednictvím dárkových poukázek je možné uplatnit jakoukoliv slevu, na kterou máte nárok. Slevy se nesčítají.
 4. Na uplatňovanou dárkovou poukázku nemůže být vrácena hotovost.

Firemní poukázky

Firemní poukázky jsou určeny reklamním agenturám, firmám, nebo jiným fyzickým nebo právnickým osobám. Tyto poukázky lze za splnění podmínek platit také fakturou. Před vydáním poukázek je nutné podepsat Smlouvu o odběru firemních poukázek. Platnost tohoto typu poukázek je stanovena dle smlouvy. Více informací a objednávky poukázek na telefonním čísle +420 412 589 961.

Firemní poukázky jsou vydávány v hodnotě 1000 Kč a 3000 Kč.

Firemní poukázky Hudy

Platba šeky CADHOC

Získáváte od zaměstnavatele šeky Cheque Déjeuner? Dobrá zpráva pro vás! Naše vybrané prodejny pouze v rámci ČR tyto šeky přijímají.

Podmínky uplatnění šeků

 1. Šeky Cadhoc je možné platit jakékoliv zboží ze sortimentu dané HUDYsport prodejny.
 2. Platbu šeky Cadhoc není možné použít pro úhradu služeb poskytovaných na vybraných prodejnách HUDYsport (pojištění, půjčovné, servisní práce atd.)
 3. Platbu šeky Cadhoc lze kombinovat s ostatními platebními možnostmi schválenými společností HUDYsport a.s (hotovost, platební karta, HUDY dárková poukázka).
 4. V případě, že je zboží hrazeno šeky Cadhoc (i částečně), zaniká možnost vrácení zboží do 3 dní, pro držitele HUDYpartner karty do 7 dní.
 5. Šeky Cadhoc je možné platit pouze na vybraných kamenných prodejných.
 6. Platbu šeky Cadho není možné uskutečnit přes e-shop a to ani v případě osobního odběru na prodejně, která šeky Cadhoc akceptuje.
 7. V případě platby šeky Cadhoc není možné uplatnit nárok na věrnostní slevu vyplývající z příslušné HUDY partner karty. Hodnota nákupu však bude přičtena na vrub příslušné HUDY partner karty pro případné navýšení věrnostní slevy v následujícím období.
 8. Při platbě pouze šeky Cadhoc nemůže být zákazníkovi vrácena hotovost.