Dětské polouzavřené sandály

Sháníte pro svou ratolest pohodlnou obuv na léto, ve které bude moct skákat přes kaluže, šplhat v korunách stromů a prodírat se borůvčím? Tak přesně takové tu na vás čekají. Sandály s uzavřenou špičkou chrání dětské prstíky před zraněním, navíc však perfektně odvětrávají a tlumí otřesy při chůzi po nerovném povrchu.

Dětské polouzavřené sandály– vyberte si z podkategorií

Dětské polouzavřené sandály– vyberte si z podkategorií

Filtrovat

Dětské polouzavřené sandály– vyberte si z podkategorií

HUDY – prémiové zážitky a vybavení, na které se můžete spolehnout

  • Doprava zdarma při nákupu nad 500 Kč
  • Všechno zboží máme skladem a odesíláme ho ihned k vám
  • Snadná rezervace a vyzkoušení zboží na našich prodejnách
  • 30 dní na vrácení zboží bez udání důvodů

Nejoblíbenější značky v kategorii

Jak vybrat vhodnou obuv pro děti

Děti rostou jako z vody, proto se může stát, že jim nové boty budete kupovat každého půl roku. Vždy dbejte na to, aby jim boty dobře padly jak do délky, tak do šířky. Obecně platí, že dětská obuv musí být vpředu o 10 až 15 mm delší než noha a především musí být dostatečně široká, aby neomezovala krevní oběh. Další vlastnosti, jako je prodyšnost, typ podrážky nebo svrchní materiál, pak vybírejte s ohledem na aktivitu, které se dítě bude věnovat, a terén, v němž se bude nejčastěji pohybovat.

Jak vybrat dětské sandály

Sandály pro děti vybírejte podobně jako kteroukoliv jinou obuv. Dbejte na správnou velikost, pohodlí a kvalitní materiály. Hlavně si ale uvědomte, do jakého terénu boty vybíráte. Zatímco sandály do města mívají otevřenou špičku a měkkou podešev pro pohodlnou chůzi po hladkém povrchu, outdoorové a turistické sandály pro děti musí obstát i v náročném terénu. Z toho důvodu jsou ideální dětské uzavřené nebo polouzavřené sandály Teva, které chrání prsty nohou před zraněním.