Vodní sporty

Vodní sporty jsou skvěle namíchaný koktejl plný dřiny a adrenalinu, zábavy a odpočinku. Na své si přijdou vyznavači dobrodružné jízdy kajakem napříč peřejemi i klidné povahy, které raději vyrazí pádlovat na klidnou jezerní hladinu. Ať patříte k první, nebo druhé skupině, ať jste začátečník, nebo ostřílený profík, u nás najdete vše, co k radovánkám u vody potřebujete – od pádla po neoprén.

HUDY – prémiové zážitky a vybavení, na které se můžete spolehnout

  • Doprava zdarma při nákupu nad 1500 Kč
  • Všechno zboží máme skladem a odesíláme ho ihned k vám
  • Snadná rezervace a vyzkoušení zboží na našich prodejnách
  • 30 dní na vrácení zboží bez udání důvodů

Jak na paddleboard

Pádlování vestoje je skvělá letní zábava nejen pro dospělé, ale i pro děti, a to díky nastavitelnému pádlu. Nejen že si užijete parádní den u vody, ale navíc potrénujete svou rovnováhu a svaly, o kterých jste dosud neměli tušení. Opatrnost je ale rozhodně na místě. Pokud jste neplavci, vždy noste záchrannou vestu a používejte pojistné lanko, které vás spojuje s prknem. Nestane se vám tak, že by vám paddleboard vzala voda. Nepodceňte ani volbu správného oblečení a ochranu před sluníčkem. 

Jak na sjíždění divoké vody

Ať už se na vodě chystáte strávit jedno odpoledne, nebo celý týden, veškeré vybavení bude třeba dát buď do plastového barelu, nebo do nepromokavého lodního vaku. Zásadní je správná volba oblečení – volte takové, které rychle schne, a mějte ho raději více než méně. A pokud vyrážíte a na studenou tekoucí řeku, vklouzněte raději do neoprenu. Důležitá je také bezpečnost na vodě. Vždy proto mějte nasazenou záchrannou vestu a pokud se chystáte sjíždět divokou vodu, nezapomeňte ani na přilbu.