Ostatní ochranné prostředky

I sebelépe naplánovaný výlet může zhatit nečekaná změna počasí. Ať už vás zastihne prudký liják, náhlý pokles teploty, nebo sněhová bouře, s Hudy budete připraveni na vše. Seženete u nás turistické ochranné prostředky, se kterými budete cestovat bezpečně a v pohodlí. Tak už na nic nečekejte, vybavte se outdoorovým deštníkem, hřejivými polštářky nebo záchrannou píšťalkou a vyrazte vstříc dobrodružství.

Ostatní ochranné prostředky– vyberte si z podkategorií

Ostatní ochranné prostředky– vyberte si z podkategorií

Filtrovat

Barva

Cenové rozpětí

Potvrdit výběr

Potřebujete poradit?

Naši experti jsou tady pro vás

chat

Zeptejte se v on-line chatu

Ostatní ochranné prostředky– vyberte si z podkategorií

HUDY – prémiové zážitky a vybavení, na které se můžete spolehnout

  • Doprava zdarma při nákupu nad 500 Kč
  • Všechno zboží máme skladem a odesíláme ho ihned k vám
  • Snadná rezervace a vyzkoušení zboží na našich prodejnách
  • 30 dní na vrácení zboží bez udání důvodů

Nejoblíbenější značky v kategorii

Jak si zabalit na trek

Jak zabalit turistický batoh na několikadenní putování přírodou? Vše začíná správným výběrem samotného batohu – ujistěte se, že má nastavitelné ramenní popruhy, propracovaný zádový systém a dobře členěný vnitřní prostor. Objem batohu přizpůsobte délce výletu. Uvědomte si, že na zádech ponesete stan se spacákem a karimatkou, náhradní oblečení, zásoby jídla a základní hygienické potřeby. Další místo zabere turistický vařič a kempingové nádobí, bez kterého se na delší túře také neobejdete. 

Jak se obléknout na outdoor

Dobře se obléct je základem komfortního pohybu venku. Vsaďte na kvalitní trekové boty a outdoorové oblečení z funkčního materiálu, které se dá snadno vrstvit. Obecně platí, že čím více tenkých vrstev, tím lépe se přizpůsobíte aktuálnímu počasí – vždy můžete jednu vrstvu přidat, nebo ubrat. Zvlášť na horách se mějte na pozoru před častými změnami počasí a do batohu si přibalte zateplené rukavice, hřejivé polštářky na zahřátí rukou a chodidel, outdoorový deštník nebo nepromokavou pláštěnku.