Ostatní ochranné prostředky

I sebelépe naplánovaný výlet může zhatit nečekaná změna počasí. Ať už vás zastihne prudký liják, náhlý pokles teploty, nebo sněhová bouře, s Hudy budete připraveni na vše. Seženete u nás turistické ochranné prostředky, se kterými budete cestovat bezpečně a v pohodlí. Tak už na nic nečekejte, vybavte se outdoorovým deštníkem, hřejivými polštářky nebo záchrannou píšťalkou a vyrazte vstříc dobrodružství.

Ostatní ochranné prostředky– vyberte si z podkategorií

Ostatní ochranné prostředky– vyberte si z podkategorií

Filtrovat

Everest Ready Zobrazit popis parametru

Na produkt nebo variantu produktu označenou štítkem „Everest ready“ můžeš uplatnit slevový voucher, který můžeš získat pokud jsi členem věrnostního programu Everest.

Zobrazit všechny Everest ready produkty

Cenové rozpětí

Potvrdit výběr

Potřebujete poradit?

Naši experti jsou tady pro vás

chat

Zeptejte se v on-line chatu

Ostatní ochranné prostředky– vyberte si z podkategorií

HUDY – prémiové zážitky a vybavení, na které se můžete spolehnout

  • Doprava zdarma při nákupu nad 500 Kč
  • Všechno zboží máme skladem a odesíláme ho ihned k vám
  • Snadná rezervace a vyzkoušení zboží na našich prodejnách
  • 30 dní na vrácení zboží bez udání důvodů

Nejoblíbenější značky v kategorii

Jak si zabalit na trek

Jak zabalit turistický batoh na několikadenní putování přírodou? Vše začíná správným výběrem samotného batohu – ujistěte se, že má nastavitelné ramenní popruhy, propracovaný zádový systém a dobře členěný vnitřní prostor. Objem batohu přizpůsobte délce výletu. Uvědomte si, že na zádech ponesete stan se spacákem a karimatkou, náhradní oblečení, zásoby jídla a základní hygienické potřeby. Další místo zabere turistický vařič a kempingové nádobí, bez kterého se na delší túře také neobejdete. 

Jak se obléknout na outdoor

Dobře se obléct je základem komfortního pohybu venku. Vsaďte na kvalitní trekové boty a outdoorové oblečení z funkčního materiálu, které se dá snadno vrstvit. Obecně platí, že čím více tenkých vrstev, tím lépe se přizpůsobíte aktuálnímu počasí – vždy můžete jednu vrstvu přidat, nebo ubrat. Zvlášť na horách se mějte na pozoru před častými změnami počasí a do batohu si přibalte zateplené rukavice, hřejivé polštářky na zahřátí rukou a chodidel, outdoorový deštník nebo nepromokavou pláštěnku.