Kempingové stoly

Kempingový stůl povýší přípravu jídla a stolování v přírodě na skutečný zážitek, na který budete z pohodlí domova ještě dlouho vzpomínat. Umožní vám užít si ničím nerušenou snídani při východu slunce, sejít se na konci dne u společné večeře nebo si zahrát partičku karet pod hvězdnou oblohou. A když ho zrovna nepotřebujete, jednoduše ho složíte a uschováte.

Kempingové stoly– vyberte si z podkategorií

Kempingové stoly– vyberte si z podkategorií

Filtrovat

Kempingové stoly– vyberte si z podkategorií

Produkty

HUDY – prémiové zážitky a vybavení, na které se můžete spolehnout

  • Doprava zdarma při nákupu nad 1500 Kč
  • Všechno zboží máme skladem a odesíláme ho ihned k vám
  • Snadná rezervace a vyzkoušení zboží na našich prodejnách
  • 30 dní na vrácení zboží bez udání důvodů

Nejoblíbenější značky v kategorii

Vybavení pro camping

Abyste si kempování s rodinou nebo přáteli užili naplno, potřebujete kvalitní kempingové vybavení do přírody, na které se můžete spolehnout. Základem je prostorný stan se spacákem a karimatkou, osvětlení do stanu a čelovka pro každého člena výpravy. Velmi užitečná je podrobná mapa dané oblasti, cestovní lékárnička a multifunkční nářadí pro případ potřeby. A co si sbalit do batohu? Potřebovat budete pohodlné boty na trek, kvalitní ponožky a outdoorové oblečení z funkčních materiálů.

Jak vybrat kempingový nábytek

Zážitek z kempování umocníte, pokud si budete jídlo připravovat pod širým nebem. K tomu ale potřebujete alespoň minimalisticky zařízenou kuchyň složenou z plynového vařiče a základního kempingového nádobí. Svého pohodlí se přitom ale vzdávat nemusíte. Přibalte si do auta nebo obytného vozu nábytek pro camping a vytvořte si před stanem nebo u táboráku pohodlné posezení. Ideální volbou jsou skládací stoly na kempování, které lze doplnit o pohodlná kempingová křesla nebo židle.