Krosny a nosítka na děti

Příchod potomka s sebou nese mnohé změny. Životní priority se doslova otřesou v základech, osobní zájmy musí částečně ustoupit stranou. Své cestovatelské sny a přání si ale můžete plnit dál, s malým dobrodruhem na zádech. Ukažte mu svět i z jiné perspektivy, seznamte ho s přírodou a všemi jejími podobami a buďte u toho, až i v něm vyklíčí touha objevovat, touha poznávat a touha tvořit si nesmazatelné vzpomínky.

Krosny a nosítka na děti– vyberte si z podkategorií

Krosny a nosítka na děti– vyberte si z podkategorií

Filtrovat

Everest Ready Zobrazit popis parametru

Na produkt nebo variantu produktu označenou štítkem „Everest ready“ můžeš uplatnit slevový voucher, který můžeš získat pokud jsi členem věrnostního programu Everest.

Zobrazit všechny Everest ready produkty

Pohlaví

Značka

Cenové rozpětí

Potvrdit výběr

Potřebujete poradit?

Naši experti jsou tady pro vás

chat

Zeptejte se v on-line chatu

Krosny a nosítka na děti– vyberte si z podkategorií

HUDY – prémiové zážitky a vybavení, na které se můžete spolehnout

  • Doprava zdarma při nákupu nad 500 Kč
  • Všechno zboží máme skladem a odesíláme ho ihned k vám
  • Snadná rezervace a vyzkoušení zboží na našich prodejnách
  • 30 dní na vrácení zboží bez udání důvodů

Nejoblíbenější značky v kategorii

V čem nosit děti na výletech do přírody?

Několikaměsíční miminka je nejvhodnější nosit v elastickém a pevném šátku nebo nosítku, které poskytuje oporu celým zádíčkům a hlavičce. Jakmile dítě dokáže samostatně sedět nebo stát, můžete začít uvažovat o koupi krosny na nošení dětí, např. od značky deuter. V podstatě se jedná o batoh vybavený dětskou sedačkou, ve které je dítě upnuté pomocí pásů podobně jako v autosedačce. Myslete na to, že krosna na děti poněkud změní těžiště nosící osoby, vhodným doplňkem tak mohou být turistické hole

Jak se vybavit na outdoor?

Abyste si výlet společně se svými malými dobrodruhy užili naplno, budete kromě batohu se sedačkou potřebovat funkční outdoorové oblečení. Vše začíná kvalitní trekovou obuví, která vám dodá tolik potřebnou oporu při chůzi v náročném terénu. O vaše pohodlí na každém kroku se postarají turistické kalhoty – v létě dejte přednost těm s krátkými nohavicemi, zatímco v zimě vklouzněte do hřejivých oteplovaček. Pro jistotu mějte vždy po ruce turistickou bundu, která vás ochrání před deštěm, větrem i nízkými teplotami.