Izolační folie

Ať se chystáte do kempu, na trek, nebo jen na jednodenní výlet, nezapomeňte si s sebou přibalit kvalitní izolační fólii neboli alumatku. Je tvořena tenkou vrstvou pěny a hliníkovou fólií, která účinně odráží teplo a chrání před chladem. Využijete ji jako podložku, jednoduchý přístřešek nebo přikrývku, nečekejte od ní ale žádný pětihvězdičkový komfort. Když jde však do tuhého, před umrznutím vás jistě ochrání.

Izolační folie– vyberte si z podkategorií

Izolační folie– vyberte si z podkategorií

Filtrovat

Pohlaví

Velikost

Cenové rozpětí

Potvrdit výběr

Potřebujete poradit?

Naši experti jsou tady pro vás

chat

Zeptejte se v on-line chatu

Izolační folie– vyberte si z podkategorií

HUDY – prémiové zážitky a vybavení, na které se můžete spolehnout

  • Doprava zdarma při nákupu nad 500 Kč
  • Všechno zboží máme skladem a odesíláme ho ihned k vám
  • Snadná rezervace a vyzkoušení zboží na našich prodejnách
  • 30 dní na vrácení zboží bez udání důvodů

Nejoblíbenější značky v kategorii

Vaše osobní KPZ

Pokud se chystáte na výpravu daleko od civilizace, měli byste být připraveni na vše. Co si takhle sestavit svou vlastní KPZ neboli krabičku poslední záchrany? Od dob Rychlých šípů se její obsah značně proměnil, přesto tato krabička plná užitečných drobností dokáže zachraňovat životy. Co by v ní nemělo chybět? Hodit se vám bude lékárnička se základním vybavením, praktické osvětlení (například čelovka nebo baterka), multifunkční švýcarský nůž, který využijete k řadě činností, nebo nouzová fólie.

K čemu slouží izolační fólie

Součástí krabičky poslední záchrany by měla být rovněž tepelně izolační fólie, která přijde vhod v krizových momentech. Karimatka s alu vrstvou odráží až 80 % tepla, proto účinně chrání před chladem a zabraňuje úniku tepla z organismu. Poslouží při nouzovém bivakování, jako podložka či přikrývka při úrazu nebo ochrana před deštěm. Přijde vhod také při opalování a jako ochrana interiéru auta proti silným slunečním paprskům. Je lehká a skladná, takže ji bez problémů sbalíte do batohu.