Nafukovací matrace

Jedna probdělá noc pod stanem ještě není žádná tragédie, zvlášť pokud se druhý den vracíte z výletu domů. Nedostatečný odpočinek několik dní po sobě už se na vás ale podepíše – nejen že z vás udělá nepříjemného společníka, ale také nepozorného turistu, který může přehlédnout i očividná rizika. Na cestu do kempu si proto sbalte nafukovací matraci, díky které se vyspíte do růžova, ať už si ustelete kdekoliv.

Nafukovací matrace– vyberte si z podkategorií

Nafukovací matrace– vyberte si z podkategorií

Filtrovat

Pohlaví

Barva

Cenové rozpětí

Potvrdit výběr

Potřebujete poradit?

Naši experti jsou tady pro vás

chat

Zeptejte se v on-line chatu

Nafukovací matrace– vyberte si z podkategorií

HUDY – prémiové zážitky a vybavení, na které se můžete spolehnout

  • Doprava zdarma při nákupu nad 1500 Kč
  • Všechno zboží máme skladem a odesíláme ho ihned k vám
  • Snadná rezervace a vyzkoušení zboží na našich prodejnách
  • 30 dní na vrácení zboží bez udání důvodů

Nejoblíbenější značky v kategorii

Jak vybrat kempovací matraci?

Chcete se i v kempu nebo v autě vyspat do růžova? Nespoléhejte pouze na teplý spacák a pořiďte si cestovní matraci do stanu nebo do auta, která se postará o vaše pohodlné spaní. Vzhledem k tomu, že matraci nikam nenosíte a nepřemisťujete, její velikost a hmotnost nehraje při výběru příliš důležitou roli. Zásadní je, v jakých podmínkách budete nocovat. Během chladných nocí dejte přednost samonafukovací matraci Coleman, která se vyznačuje lepšími izolačními schopnostmi než matrace nafukovací.

Cestujete nalehko? Pořiďte si karimatku

Láká vás cestování s minimem věcí? V tom případě vám přijde vhod turistická karimatka, která je lehká a skladná, což z ní dělá ideálního společníka na delší výlety s batohem. Do začátku vám bude stačit klasická pěnová karimatka nebo evamatka. Pokud to ale s turistikou myslíte vážně, investujte do nafukovací či samonafukovací karimatky, která vám dopřeje lepší ochranu před chladem i větší pohodlí. Dobrodruzi mohou vyzkoušet spaní v hamace, se kterou si ustelete prakticky kdekoliv.