Lezecké sety

V prostředí hor neexistují žádné jistoty, na které se lze bez výhrad spolehnout. Počasí se mění rychleji než na apríla a skalní stěna se v ničem nepodobá té umělé, na níž jste trénovali. Nezbývá vám tedy nic jiného, než plně důvěřovat sám sobě a svému lezeckému vybavení. Vsaďte proto na lezecké sety, které vám zajistí nejen pohodovou cestu na vrchol, ale postarají se také o váš bezpečný návrat na pevnou zem.

Lezecké sety– vyberte si z podkategorií

Lezecké sety– vyberte si z podkategorií

Filtrovat

Pohlaví

Velikost

Cenové rozpětí

Potvrdit výběr

Potřebujete poradit?

Naši experti jsou tady pro vás

chat

Zeptejte se v on-line chatu

Lezecké sety– vyberte si z podkategorií

Produkty

HUDY – prémiové zážitky a vybavení, na které se můžete spolehnout

  • Doprava zdarma při nákupu nad 500 Kč
  • Všechno zboží máme skladem a odesíláme ho ihned k vám
  • Snadná rezervace a vyzkoušení zboží na našich prodejnách
  • 30 dní na vrácení zboží bez udání důvodů

Nejoblíbenější značky v kategorii

Jak vypadá správné lezecké vybavení?

Kvalitní vybavení vám v kritický moment dokáže zachránit život. Do hor proto nevyrážejte bez základního lezeckého hardwaru, jehož součástí je dynamické lano, sedací úvazek a jistící sety. Chybět by vám neměly karabiny a kombinované či drátové expresky, které při lezení slouží k zakládání lana do postupového jištění a ke snížení rizika případného pádu. Lákají vás zajištěné cesty neboli via ferraty? Pořiďte si kompletní ferratové sety, se kterými vás čeká bezpečný výstup na horský vrchol. 

Co obsahují lezecké sety?

Ať už se chystáte na lezeckou výpravu do terénu, nebo na trénink na umělé stěně, shánění výbavy vám usnadní kompletní sety na lezení. Sety Rock Empire standardně obsahují sedací úvazek, jistící pomůcku, horolezeckou karabinu a pytlík na magnesium včetně samotného magnesia. Stačí doplnit lezečky a helmu a můžete vyrazit na svoje první dobrodružství ve skalách nebo na stěně. Pokud přidáte druhé jistítko pro dvoupramenou techniku, máte základní lezecký set i do hor nebo na vícedélky.