Kempingové svítilny

Ať už se chystáte do kempu, na chatu, nebo na venkovní párty, bude se vám hodit výkonné outdoorové osvětlení. Kempingové svítilny a lucerny vám posvítí na cestu k táboráku, přípravu večeře nebo na hraní deskovek. Prodlužte si příjemný večer s rodinou a přáteli a užijte si společnou zábavu až do brzkých ranních hodin.

Kempingové svítilny– vyberte si z podkategorií

Kempingové svítilny– vyberte si z podkategorií

Filtrovat

Kempingové svítilny– vyberte si z podkategorií

HUDY – prémiové zážitky a vybavení, na které se můžete spolehnout

  • Doprava zdarma při nákupu nad 500 Kč
  • Všechno zboží máme skladem a odesíláme ho ihned k vám
  • Snadná rezervace a vyzkoušení zboží na našich prodejnách
  • 30 dní na vrácení zboží bez udání důvodů

Nejoblíbenější značky v kategorii

Co si sbalit pod stan

Chystáte se strávit dovolenou v kempu a nevíte, co si sbalit s sebou? Naprostou nutností je prostorný stan se spacákem a karimatkou, alespoň základní kempingové nádobí a čelovka pro každého člena výpravy, kterou oceníte při nočních cestách na toaletu. Na výlety do přírody si pořiďte kvalitní outdoorové oblečení a pohodlné trekové boty. Nezapomeňte ani na dostatečně objemný batoh, do kterého se vejde podrobná mapa dané oblasti, cestovní lékárnička a multifunkční nářadí pro případ potřeby.

Jak vybrat světlo do stanu

Zpříjemněte si pobyt v kempu outdoorovou lucernou do stanu, kterou umístíte na rovnou plochu nebo zavěsíte. Vzhledem k vysoké odolnosti vůči vodě, prachu a poškození můžete kempingovou svítilnu použít také jako venkovní osvětlení. Bezpochyby vám poskytne dostatek světla na přípravu večeře nebo hraní deskových her a prodlouží tak příjemný večer. Prohlédněte si outdoorové svítilny do stanu a pořiďte si k nim nezbytné doplňky – například dobíjecí baterie, akumulátory nebo ochranná pouzdra.