Moskytiéry

Dopřejte si klidné usínání a rána bez počítání štípanců od komárů a podobné havěti. Ať už vyrážíte do tropů, na vodu, nebo pod stan, nezapomeňte si do batohu přibalit lehkou a funkční cestovní moskytiéru, díky které si dotěrný hmyz udržíte bezpečně od těla. Nakonec už se jen zbývá rozhodnout, zda nejraději cestujete sami, nebo se vám bude hodit závěsná moskytiéra pro dvě osoby.

Moskytiéry– vyberte si z podkategorií

Moskytiéry– vyberte si z podkategorií

Filtrovat

Moskytiéry– vyberte si z podkategorií

HUDY – prémiové zážitky a vybavení, na které se můžete spolehnout

  • Doprava zdarma při nákupu nad 500 Kč
  • Všechno zboží máme skladem a odesíláme ho ihned k vám
  • Snadná rezervace a vyzkoušení zboží na našich prodejnách
  • 30 dní na vrácení zboží bez udání důvodů

Nejoblíbenější značky v kategorii

Co si sbalit na trek

Chystáte se na několikadenní putování přírodou a sháníte turistický batoh, který pojme veškeré vaše živobytí? Zvolte takový, který má nastavitelné ramenní popruhy, polstrovaný bederní pás a propracovaný zádový systém s efektivním odvětráváním. Objem batohu přizpůsobte délce výletu a množství potřebného vybavení. Uvědomte si, že na zádech ponesete stan se spacákem a karimatkou, náhradní oblečení, zásoby jídla a pití nebo třeba základní hygienické potřeby, nemluvě o mnoha dalších drobnostech.

Ochrana před hmyzem

Před hmyzem se můžete chránit dvojím způsobem. Buď si do lékárničky přibalíte repelent proti hmyzu, nebo lehkou cestovní moskytiéru, díky které si během spánku spolehlivě udržíte od těla veškerý hmyz a ráno se budete probouzet bez štípanců. Outdoorová moskytiéra se hodí zejména při cestách do tropů, nicméně využijete ji i na chatě či v kempu u rybníka nebo jiné vodní plochy. Záleží jen na vás, zda zvolíte moskytiéru na hlavu od značky Sea to Summit, nebo závěsnou moskytiéru Cocoon pro 1–2 osoby.