Dámské tkaničky

Jen kvalitní boty vás do cíle vaší cesty nedonesou. Jestliže vyrazíte na trek v opotřebených tkaničkách, riskujete, že se vám v ten nejméně vhodný okamžik přetrhnou a vy nebudete mít v čem odchodit zbytek naplánované trasy. Nepokoušejte osud a raději si do batohu přibalte náhradní tkaničky do bot. Máte tak jistotu, že žádná podobná nehoda vás už v cestě za dobrodružstvím nezastaví.

Dámské tkaničky– vyberte si z podkategorií

Dámské tkaničky– vyberte si z podkategorií

Filtrovat

Štítky

Cenové rozpětí

Potvrdit výběr

Potřebujete poradit?

Naši experti jsou tady pro vás

chat

Zeptejte se v on-line chatu

Dámské tkaničky– vyberte si z podkategorií

Produkty

HUDY – prémiové zážitky a vybavení, na které se můžete spolehnout

  • Doprava zdarma při nákupu nad 1500 Kč
  • Všechno zboží máme skladem a odesíláme ho ihned k vám
  • Snadná rezervace a vyzkoušení zboží na našich prodejnách
  • 30 dní na vrácení zboží bez udání důvodů

Nejoblíbenější značky v kategorii

Jak vybrat boty do přírody

Pokud vás lákají delší procházky do přírody, pak je nejvyšší čas pořídit si kvalitní dámské boty. Než se vypravíte do obchodu, ujasněte si, v jakém terénu budete nejčastěji chodit a co od své nové obuvi očekáváte. Chcete-li podnikat spíše nenáročné výlety do okolí, zaměřte se na sportovní obuv s odolnou podrážkou. Jestliže jsou vaším snem horské výšlapy, pak potřebujete kotníkovou obuv na turistiku, která se vyznačuje hrubou podrážkou, nepromokavou úpravou a prodyšnou membránou.

Nezapomeňte na náhradní tkaničky

Na delší trek do hor si do batohu nezapomeňte přibalit náhradní tkaničky do sportovních bot nebo pohorek. Volte takové, které odpovídají jak tvaru (kulaté, oválné, ploché), tak délce původních tkaniček. Obecně platí, že co dírka v obuvi, to 10 cm délky šněrovadla. Máte-li například obuv se 6 dírkami, potřebujete tkaničky o délce 60 cm. Mimochodem, všimla jste si, že běžecké boty mívají jednu dírku navíc? Ta slouží k provléknutí tkaničky a přitažení boty na nohu tak, aby vám perfektně seděla.