Pánské tkaničky

Co dělat, když se vám na treku při zavazování bot přetrhne tkanička a vy najednou nemáte v čem odchodit zbytek naplánované trasy? Tak s tím vám bohužel neporadíme. Pro příště vám ale doporučujeme přibalit si do batohu náhradní tkaničky do bot, díky kterým vás už v cestě za dobrodružstvím žádná podobná patálie nezastaví.

Pánské tkaničky– vyberte si z podkategorií

Pánské tkaničky– vyberte si z podkategorií

Filtrovat

Štítky

Cenové rozpětí

Potvrdit výběr

Potřebujete poradit?

Naši experti jsou tady pro vás

chat

Zeptejte se v on-line chatu

Pánské tkaničky– vyberte si z podkategorií

Produkty

HUDY – prémiové zážitky a vybavení, na které se můžete spolehnout

  • Doprava zdarma při nákupu nad 1500 Kč
  • Všechno zboží máme skladem a odesíláme ho ihned k vám
  • Snadná rezervace a vyzkoušení zboží na našich prodejnách
  • 30 dní na vrácení zboží bez udání důvodů

Nejoblíbenější značky v kategorii

V jakých botách vyrazit do přírody

Pokud to s turistikou myslíte vážně, možná je nejvyšší čas pořídit si kvalitní pánské boty. Než se pro ně vypravíte do obchodu, ujasněte si, v jakém terénu budete nejčastěji chodit a co od své nové obuvi očekáváte. Obecně platí, že čím náročnější terén, tím hrubší podrážku oceníte. Na výlety do hor proto zvolte kotníkovou obuv na turistiku, pro kterou je typická podrážka s výrazným vzorkem. Ta vaše kroky povede s jistotou po nezpevněných lesních pěšinách i kamenitých stezkách.

Nezapomeňte na náhradní tkaničky

Na delší trek do hor si do batohu nezapomeňte přibalit náhradní tkaničky do sportovních bot nebo pohorek. Volte takové, které odpovídají jak tvaru (kulaté, oválné, ploché), tak délce původních tkaniček. Obecně platí, že co dírka v obuvi, to 10 cm délky šněrovadla. Máte-li například obuv se 6 dírkami, potřebujete tkaničky o délce 60 cm. Mimochodem, všimli jste si, že běžecké boty mívají jednu dírku navíc? Ta slouží k provléknutí tkaničky a přitažení boty na nohu tak, aby vám perfektně seděla.